Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen tényleg ne reményked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen tényleg ne reménykedjek igazi, komoly kapcsolatban a korosztályommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát... nagyon össze vagyok törve, sajnos elég csúnyán elbántak most velem. Igyekszem összeszedni magam, ahogy tudom, csak nehéz, és most este is volt egy órás sírásom, de anyukám megvigasztalt, és ő azt mondta nekem, hogy igazán komoly kapcsolatot ne most keressek, hanem vagy idősebbek között, vagy inkább legyek türelemmel, hogy a korosztályom kicsit még megérjen, mivel leginkább manapság inkább kiélnék magukat a fiúk, és hajtják a lányokat, majd ez idősebb korra megváltozik...


2017. jún. 14. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő.
2017. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Mindenről a srácok tehetnek. Szemetek. VÉletlenül sem azok a cafkák, akik 2 kedves szó után széttárt lábakkal fekszenek be nekik, aztán meg jön a rinya.
2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezek táborát erősítem, és nem is tudom teljesen miért történt ami történt, csak hogy, nem így akartam.
2017. jún. 14. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő, bár idősebbek között már kevesebb a csapongó jellem.

Szóval reménykedj, mert van miért! Én komoly kapcsolat híve vagyok és az ilyen 20-22 éves csitriket meg kiröhögöm, akik 30-as 40-es pasikkal járnak kézen fogva, mert csak bennük találták meg a szerelmet....

2017. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Azért, őszintén, milyen komoly kapcsolatot lehetne kezdeni, 18-24 éves nőkkel? Még nem abba a korba vannak, hogy valami komolyat lehetne kezdeni velük.
2017. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, belőttem magamnak, hogy 25 és 30 között oké egy pasi. 30 felett nem tudnék vele mit kezdeni. Amikor 21 voltam, akkor a 24-27et gondoltam okenak. Tálaltam már ebben a korban olyat, aki nagyon nagyon gyerek volt, még, de azért ez a kor kb bejött. A barátom 29 éves. Szóval érdemes 2-3 évvel idősebb pasit keresni. Egyébként a mi 7 év kulonbsegunk már majdnem generációs szakadék. Kor alapján ne zárj ki senkit se, pár randi után kiderül, hogy jó-e vagy sem.
2017. jún. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő. Fiatalabbak, idősebbek között is vannak kicsapongóak.

Ne keseredj el!

2017. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, 26 éves fiúként mondom, a 16-25 közötti korosztályban nagyon nagyon kevés az olyan ember bármelyik nemet vesszük is, akivel lehetne komolyabb hosszú távú kapcsolatot tervezni. Egyszerűen értetlen erre még a többség, és vagy erkölcstelen és alkalmatlan, és utóbbiak később sem változnak majd, 30 és 40 évesen sem. Szerintem az egyetlen dolog, amit tehetsz hogy nem bízol meg hamar senkiben, inkább barátkozz csak az új emberekkel, 3 hónapig legalább, addig semmi ne legyen több, ha tényleg olyan aki nem csak kihasználni akar akkor megvárja ezt... Ha nem vár, akkor úgysem kár érte. Meg értelmes embereket keress, ne olyat aki mézesmázos, meg szép és nagy szavakkal akar meghódítani, aki túl kedves annak sosincsenek tisztességes szándékai.
2017. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi elgépeltem. szóval....Egyszerűen éretlen erre még a többség, vagy erkölcstelen és alkalmatlan. Utóbbiak később sem változnak majd, 30 és 40 évesen sem.'
2017. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok és 23-24 alatti pasik szóba sem jöhetnek komoly kapcsolatra, egyrészt a 90%-uk nemis kapcsolatra megy, másrészt, abban a maradék 10%-ban sem bízok, mert hajlamosak arra, hogy egy idő után beközöljék, hogy ők még nem élték ki magukat(volt már erre példa). Akikben ilyen téren még nem csalódtam, azok a 25 feletti pasik, ők már komolyabbak, nyilván nem mind, de jobb esetben már nem a non-stop bulizás/csajozás az életcéljuk. Szóval neked is azt ajánlom, hogy inkább a 23-28 évesek között keresgélj.
2017. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!