Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvarolhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarolhatnék egy nálam idősebb nőnek (én 18 ő pedig 35 éves)? Mi az amit mondjuk a fiatalabbakkal ellentétben szeretnek? Le szeretném venni a lábáról de nem tudom hogyan.

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 35 éves nő nem fog komolyan venni egy 18 évest.

Legtöbb esélyed akkor van, ha lazán szexuális célzásokat teszel ami nem túl direkt, de érezze, hogy mire pályázol. Ha bejössz neki és kalandozni akar akkor belemegy. Többet ne nagyon remélj szerintem.

2017. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nyugdíj előtakarékossági hozzájárulás, kuponok, nagy nyomógombos telefon, kardigán
2017. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem esélytelen,legalábbis egy normális nőnek,nem kell egy kisfíú. 38/N
2017. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
#3 Jó, majd pont te mondod meg, ki a normális nő, meg ki nem :D
2017. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te férfi vagy, ő meg nő, mivel vonzalom is van, több közös van benne és benned mint bármelyik másik emberben és tebenned.

További kérdés nincs.:)

2017. jún. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Köszöntsd fel Anyák napján...
2017. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!