Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Nálatok előny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nálatok előny, vagy hátrány, ha egy huszonéves 176-177 cm-es férfinak fiúsabb az arca és mindig mosolyog?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nalam hatrany. Nem igazan birom elviselni az ilyen allandoan vigyorgo embereket. Pluszban meg mellem o alacsony is lenne, eg valoszinuleg tul fius kinezetu, igy nem illenenk ossze.
2017. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyik se. Mindennek megvan a maga bája.


Mondjuk nálam a jó humorérzék fontos, de sem én, sem az exem nem voltunk ránézésre mosolygósak, sőt inkább búskomornak tűnünk első ránézésre pedig folyton viccelődtünk egymással.

2017. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
ha van pénzed, semmi sem számít :D
2017. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előny
2017. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a mai, depis, búvalbélelt világban, ahol a legtöbben a negativitás fogságában vannak , felüdülés egy olyan emberrel találkozni, aki mosolyog és jókedve van. Nekem a párom pont ilyen és konkrétan ezért szerettem bele. Mert én is pozitív hozzáállású ember vagyok. Hasonló általában hasonlót vonz. Ebben az országban viszont ne számíts sok jóra, mert itt az irigység uralkodik és az emberek többségét bosszantja ha náluk jobb helyzetbe lévő személyt lát, ezért inkább magához hasonló negatív embert keres párnak, akivel közösen utálhatják a világot.
2017. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Olyan h-lyeségeket tudtok kérdezni, komolyan.

Honnan tudjam? Ahhoz az egész csomagot kéne látni.

Nem mindegy, hogy valaki jókedvű és derűs-, vagy vicsorgó, ragadozó mosolygós.

2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy fiunak milyen arca legyen ha nem fius,ezt eppen nem ertem :/
2017. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kisfiúsabb.
2017. jún. 25. 10:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, sőt...
2017. júl. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előny :)
2017. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!