Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35 éves korosztálytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 éves korosztálytól kérdezem, (akiknek tapasztalatuk is van) hogy 'okosodtál' ami a másik nemet illeti erre a korra, van valami amihez már másként állsz hozzá vagy 'megvilágosodtál' az ellenkező nemmel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Miben bölcsültél?:)

2017. jún. 23. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a nők lelke, személyisége is nagyon érdekel, nem csupán a külsejük. Inkább egy átlagos külsejű lány átlag feletti szellemiséggel, mint fordítva.
2017. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyira világosodtam meg, hogy rájöttem, nem igazán érdemes komolyan venni a nőket. Életkoruktól függetlenül.

Az a "nagy szerelem" "az igazi, fehér lovon" és hasonló címszavakkal teletűzdelt idealizált képük teljes baromság. Bármikor, bármilyen korban meghülyülhetnek amikor egyetlen 180 fokos fordulattal rúgnak fel mindent és össze-vissza kezdenek el viselkedni. Gyakorlatilag minden férfi ismerősöm (zömmel 30, 40 felett) így gondolta eddig, saját szájukkal mondták.

2017. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem okosodtam semmit.

Embereket tudok jobban megítélni, de a női nem konkrétan fél-generációként változik.

Szart sem értek azzal a tapasztalattal, amit összeszedtem 20 év alatt, mert ma már mások a nők, máshogy gondolkodnak, mint anno.

A másik pedig, hogy ahhoz a korosztályhoz, akik meg most passzolnak hozzám ugyanolyan tapasztalatlan vagyok, hisz régen nem ezzel a korosztállyal ismerkedtem.

2017. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatilag minden férfi ismerősöm (zömmel 30, 40 felett) így gondolta eddig, saját szájukkal mondták.


Azt is elmeseltek, hogy hanyszor dugtak felre, mielott az asszony meghulyult es kirugta oket?

2017. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem a nőkkel kapcsolatban, és azt tudtam meg, hogy bármi megtörténhet, és annak az ellenkezője is. Ez így hülyén hangzik, viszont igaz. Volt, hogy egy csúnya lányról kiderült, hogy valójában ő a legszebb. Egy bombázóról meg, hogy semmire se jó. Egy szexistennő semmit se tudott az ágyban, egy szerény csaj, meg tökéletes társ lett. A vad rocker egy félős nyuszi volt, a szürke veréb meg szenzációs, jómódú főnyeremény.
2017. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én öt évvel "verem" a megadott korosztályt...-De én 25-évesen is ilyen "bölcs-voltam...

Ha az ember megelégszik azzal a választott párjával akije van,akkor sokkal kiegyensúlyozottabb lesz minden területen!

Nem kell ettől függetlenül befásulni,csak a nagybetűs életben tudni kell,hogy az a valaki aki melletted van a legjobb -(neked a legjobb) -hozzád mérve,-rád szabva.


Lehetnek a felszínen jobb adottságok,külsőségek de tartalomban nem érnek fel,nem ütik meg a szintet és nem tudnak olyan köteléket adni mint a párod .


Ettől fogva lehet bármilyen 'szépségkirályizomkolosszusagytrösztezermestermilliomos' nekem csak egy a sok közül és közönbös számomra.


Mint ember érdekelhet bárki...

'-De mint pasi csak a párom.

2017. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Huha :) nagyon jó a kérdés.

Én például rengeteget fejlődtem ilyen téren.

Legelső pont az hogy végre meg tudom határozni milyen embert tudnék elképzelni magam mellett párként. Itt most főleg a belső tulajdonságokra, viselkedésre, életszemléletre gondolok. Nem elég az hogy egy két dolog stimmeljen aztán abból majd jó kapcsolat lesz, mert nem lesz...

Azt is tudom persze fontos a külső, mert ha nincs ilyen téren vonzalom akkor nem fog működni hosszútávon. Viszont az is igaz amit főleg a nők szoktak mondani hogy ha valaki nagyon bejön "belsőleg", akkor úgy meg tud fogni hogy egyszerűen szépnek látjuk úgy ahogy van.


Valamint rájöttem hogy sokkal nehezebb jó párt találni, mint ahogy azt régebben elképzeltem.


Megvilágosodás talán annyi hogy a nő is ugyanolyan ember mint mi férfiak :)


A jó kapcsolatért nap mint nap meg kell dolgozni, nem szabad belekényelmesedni.


Hát nagyvonalakban ennyi.

F34

2017. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, gyakorlat, emberismeret, önismeret, szexuális kultúra, ...


Vagy most egy dolgot vársz, ami a bölcsek köve lenne?

2017. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
Nálam ég és föld az, ami most van, meg ami 5-6 éve volt. Rengeteget foglalkoztam pszichológiával, önismerettel, ennek köszönhetően jobban átlátom az emberek viselkedését és a saját hibáimat is. Folyamatosan figyelem magamat, az érzéseimet, és ha valami negatívat találok, annak megkeresem az okát és változtatok rajta.
2017. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nálam ez inkább az elfogadásról mint az okosodásról szólt. El kellett fogadnom, hogy a nők minden esetben érzelmi alapokon gondolkoznak döntéseiket is így hozzák és bírálják felül. Nem kapcsolgatnak pszichopata/emberséges üzemmód között kedvük szerint, ahogy nekünk van rá lehetőségünk. Nekik kellett ez az ösztönösség, hogy felismerjék azt a végtelenszámú dolgot amiért egy gyerek sírhat, nekünk meg kellett a hideg fej, hogy megöljük a mamutot annak dacára, hogy nagyon cuki. Új dolgot ezzel nem tanultam, de sokkal nyugodtabb így az élet és könnyebben kezelem a megnyilvánulásaikat valamint őket magukat. A reakcióidőmön kell még javítanom, mert bevallom vannak 5-10 másodperces csúszásaim, nem megy ösztönösen.

30/f

2017. jún. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!