Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Randiznátok olyan huszonéves sráccal, akinek több mint egy éve lett meg a jogsija, de azóta nem is vezetett?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen velem kapcsolatos. A mai napig lenne lehetőségem, de annyira cikinek érzem szüleim ősrégi, +20 éves leharcolt autóját, hogy nem merek megjelenni vele sehol sem. Egyetemistaként pedig még nincs pénzem egy normális autót venni. Elképesztően rossz állapotban van (nem motorikusan, hanem belül és kívül) annyira, hogy egy csaj tuti pofánröhögne, ha azzal jelennék meg. Lehettek polkorrektek, de biztos el tudjátok képzelni a szituációt. Főleg a mai világban, ahol az autó reprezentálja a férfit. A legrosszabb az egészben, hogy így rutint sem tudtam szerezni a jogsiszerzést követően. A külsőm megint csak egy másik történet, de most koncentráljunk az eredeti kérdésre.

2017. jún. 24. 00:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én pl rühellem, ha egy srác az autójával menőzik, nem is értem miért baj, hogy valakinek nincs?

20/l

2017. júl. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

RUtint se tudtam szerezni...." Hivatàsos sofőr vagyok! Bàr a fiatalok jobban vágják a digitállis vezetés segìtő (vagy akadályozó) rendszereket fedélzeti computer adatokat jobban tudjàk értelmezni mégis a kezdő a legleharcoltabb autót kapja a cégnél mert nincs rutinja nem tudja hol vannak hatàrai...ha töri a leharcoltat törje!!!

Szóval mielőtt a millió+os autódat töröd rommà pont ezzel kellene megtanúlni vezetni, amit az iskolában tanúltàl hangyányi!!

Nincs is gàzabb amikor a lánnyal a jobb 1ben lefulladsz, nyélgázon bőgeted elinduláskor(nyuggerek szokása ujjabban) padkázol lestukkolsz egy oszlopot koccansz egy másik autóval nem tudsz parkolni bepànikolsz...És a lány megkér, hogy cseréljetek helyet!! 17évesek voltunk a pasinak nem volt a baràtnőjének volt jogsija...discoban voltunk a srác elment furikázni elakaft a harmatos füvön ...jött a bnője és megoldotta a dolgot!

Végűl!!! Más csalàdokban elmondom hogyan van. Amikor a fiú levizsgàzik és elkezd az öreg szakadt autóval vezetni, akkor kicsit rendbeszedi az autó belterét "menő" huzattal szőnyegekkel minden héten porszìvózza szìnes beltéri izzókkal hangtechnikával 7dines kijelzővel plüss flokkolt vagy karbon fóliàzott dolgokkal ...

2017. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: 2006ban 20évesen kezdtem a gyöngyösi főiskolán..vonattal 40percet kellett vàrni Vámosgyörkön a csatlakozásra, busszal Egri àtszàllással.

Összejöttem egy velem egy korú lànnyal egy irányban laktunk vettem egy 12éves Renault19et addigra volt 50000km a làbamban (17évesen vizsgàztam csalàd ladàztam 2évet majd egy 98as xsarat vettek anyàék) a barátnőm sokszor rámizgúlt az autóban...pedig csak egy szakadt renault volt rendbe szedve..9hónap utàn a lànyt cseréltem egy szexi 17éves lànyra (21voltam) amikor autóval mentem hozzájuk akkor az ösdzes baràtnőjét àthìvta , hogy làssák autós pasija van ha meg a xsaraval mentem akkor màr top pasinak szàmìtottam. Szóval sok17-22éves lánynak mindeggy csak kocsikàztasd..Bocsi lànyok!

2017. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!