Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők/asszonyok! Hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok! Hol a határ a kedvesek vagytok és az akartok valamit között?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy mik azok a jelek, amiből a férfinek tudni kellene, hogy van esélye?
2017. jún. 24. 06:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Tyű, jó kérdés... Nálam talán ott, hogy a szimpla "elfogadó" kedvesség helyett (mikor passzív vagyok, de örülök a társaságának, ha keres) én is keresem a társaságát és az érintkezési lehetőséget. Kivéve, ha segítségről van szó, mert van, hogy valaki említ valamit és rá 1-2 napra azzal kapcsolatban keresem meg, mert eszembe jutott valami azzal kapcsolatban.


Meg a flörtölgetés. Akivel szimplán kedves vagyok, annál az "emberi bájom" használom, nem a nőit. Nem kekeckedek vele úgy, nem célozgatok ilyen jellegű dolgokra.


Viszont mindenkit hívok nagyobb társasággal, vagy segítek neki, vagy bátorítom és hasonlók, akkor is, ha csak szimpla kedvesség, akkor is, ha tetszik. Bár, ha tetszik, többet keresem négyszemközt.


De én különcnek számítok, nagyon sokszor értették félre a kedvességem és vették közeledésnek... :/

2017. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nálam pl elég éles a határ és észrevehető.

Ha pl nyitni akarnék valaki felé és van is konkrét személy, aki tetszik, akkor konkrétan nyitok felé, olyan megjegyzéseket teszek, amit biztosan nem ért félre... vagy ha nagyon bejön úgy amblock, akkor nyiltan megmondom, amit gondolok. Nem játszmázok.

De ha nem, akkor azt is megmondom határozottan....Szerintem egy nő érzi (én legalábbis), ha egy férfi nem "jófejségből" közeledik hozzá, hanem komoly szándékkal. És ez csak a nő gerincességén múlik, hogy hagyja magát fürdőzni a figyelemben, fűzni, a saját egója miatt vagy sem. (a másik fél kárára, akitől az időt rabolja, nem beszélve a saját kapcsolatáról).


Igazából ezt így nem tudom megfogalmazni. Mondok egy pl-t.

Nemrég kaptam egy kérdés kapcsán egy privátot itt.

Pár mondat után rákérdezett a másik fél, hogy merre tovább?

Neki akkor teljesen őszintén leírtam, azt, hogyha nem lenne párom, akkor simán találkoznék vele. Ő teljesen értelmesen ezt elfogadta és ennyi volt.

De ehhez, hogy ezt így tálaljam neki kellett az ő normális, értelmes hozzáállása is.

Na, ez pl nálam egy éles határ.


N

2017. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az èrintès. Vagyis most nem ugy èrtem ha udvariassàgbòl kezet csòkol vagy ilyesmi "muszaj" èrintèsek. Egy baràtnak nem simítod meg a kezet vagy arcàt (szerintem)
2017. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hűűű, köszi az eddigieket. Okosabb lettem, de mégsem. Van 1 szitum és nem jövök rá mi a terve a hölgynek. Gondoltam merítek innen, de bele tudom beszélni bármelyik szituba. a haverba is, meg a több, mint haver.....
2017. jún. 24. 15:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Voltam én is hasonlóan, csak sráccal.:) Első vagyok amúgy. Konkrétan elhívott éjjel sétálni, kiültünk a Margitszigetre kettesben, végigbeszélgettük az estét, söröztünk... Két éve ismertem és beszélőviszonyban voltunk és akkor mintha felfigyelt volna rám... Sőt, az este után is felhívott, hogy hazaértem-e épségben, meg rá pár napra is, mikor említettem chaten neki estefelé, hogy megyek futni... Mondván, hogy annyi rosszat hallani és aggódott. És hittem, hogy ez randi akar lenni, mert teljesen olyannak tűnt. Aztán mikor közeledtem felé én is, kiderült, hogy ő ezt teljesen barátságnak fogta fel...


És ezt még a barátaim, akiknek meséltem, is félreértették. Szóval már úgy vagyok vele, hogy nekem a csókig semmi sem biztos jele annak, hogy akarnak valamit tőlem.:(

2017. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk érdekes, amit írsz. Az én esetemben a csaj elég fullos, van 1 kazal haverja, szóval nem gondolnám, hogy +1 kellene neki.... De aztán kitudja. Néha bekostolgat, máskor csak fogadja a bókokat. Nem tudok eligazodni rajta....
2017. jún. 25. 12:10
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Fullos....ennél prolibb szót nem is találhattál volna a csajra.

Igen, jó leszel a kazalba újabb szalmaszálnak. Minél többen legyezgetik a hiúságát, annál jobb. A több rajongó a jobb. Nem küld el, mert gyűjti az ilyen viháncoló kiskutyákat, mint te, instára követőnek pont megtezsed meg fészbukra lájkolós fijjjunak.

2017. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit idegesítő másik oldalról is, azt vettem észre én is, hogy a férfiak is flörtölgetnek egyre többször, és nem tudom olykor pislogok, hogy most így ez mi, meg miért..


Én nem szoktam flörtölni ha csak haverkodok, akkor szimplán jó fej vagyok, akkor is mosolygós, kedves vagyok, de ennyi a max... Ha tetszik az illető, akkor is ugyanezek érvényesek, de ott a tekintetem, ahogy rápillantok, összenézünk pl egyértelműbb jel.


Szóval ezt is nőiesen/finoman és nem nyomulva vagy gázabb módon teszem, de a szemezésből és a mosolyból 90%-ban le szokott esni a másiknak a helyzet.

2017. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők írták, a szimpla kedvesség nem jelent semmi többet. Viszont aki nekem tetszik, annak gyakrabban keresem a társaságát, akár piti dolgokkal is képes vagyok ráírni (ha van merszem:D). Valamint próbálok minél többet hozzá érni és szemezni vele.
2017. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A 7-esnek nem tudom mi fáj???? Mitől proli a szó? Ebbe benne van minden, nem fogok ódákat zengeni róla..... Na mindegy. Amúgy meg tök jó, hogy ilyen okos vagy, meg hogy így egyből leírod a nőket. Mondjuk, nem poaztolgat face-en, nincsen instája sem, kapaszkodj, nekem sincs és nem is követem sehol. Töl jó, hogy neked online síkon megállt az agyad. :)
2017. jún. 28. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!