Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasinak van gyereke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak van gyereke?

Figyelt kérdés
Interneten beszélünk még egyelőre, de én majd szeretnék találkozni utána pedig kapcsolatot vele. Viszont van egy gyereke, 7-8 éves körüli. Én a gyerekekkel kb. fél óráig vagyok el, utána elkezdenek zavarni (mondjuk kb. 1-2 évessel volt dolgom. Gügyögni meg cukikán beszélni nem az én asztalom. Viszont a sráccal (28) jól kijövünk, tetszik. Mit tanácsoltok?
2017. jún. 26. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy 7-8 éves gyerekkel mit akarsz gügyögni? Az már bőven iskolás. Te viszont gondold meg kétszer, mert a gyermeke az élete része és mindig ő lesz az első. Ne csapd be.
2017. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, ha ennyire zavar a gyerek, akkor lapozzál...
2017. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Èdes vagy, de egy 7-8èves már tud beszèlni... Nem kell neki gügyögni(mondjuk èn egy gyereknek sem gügyögtem soha)

Egyèbkènt meg keress másik pasit, ha ennyire zavar az utánfutója!

2017. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ejted a pasit átdobhatod az elérhetőségét.


Amúgy egy 7-8 éves gyerek a legjobb korban van. Egy csomót beszél, sok figyelmet igényel és rendkívül gyorsan kedvel meg akárkit.


Egésznapos programra vihető, szoba és ágytiszta és csak úgy szívja magába az új dolgokat.


Csak akkor kezdj apukával, ha x év múlva a gyerekével is ki tudnál jönni. Persze, ha csak randizgatásról van szó, nyugodtan menj bele a dologba, de együttélésnél már a gyerekkel is számolnod kell.


Én a helyedben kerítenék rokongyereket, vagy kiülnék a játszótérre hétvégén és megfigyelném ezt a korosztályt.

2017. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:

Személyesen még nem is találkoztatok.

Isnerd meg aztán majd elődöntőd.

2017. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!