Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hisztek abban, hogy egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy egy-egy kis aprósággal el lehet rontani az ismerkedést, vagy csak összességében számítanak a dolgok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondanál példát?
2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat, hogy valami túl érzékenyen érinti a másikat, amiről nem is gondolnád és elronthatja a dolgokat, de azért az ember általában igyekszik felmérni, hogy nyilván nem szándékos volt a baki, mert nem is ismerjük még egymást rendesen.

A barátom, mikor ismerkedtünk, poénkodni akart egy dologgal, amivel annyira megbántott váratlanul, hogy önkéntelenül elsírtam magam. Nagyon rosszul éreztük magunkat mindketten. Próbáltam túllépni rajta, de még most is azt kívánom, hogy bár ne történt volna az, mert néha most is eszembe jut.

2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél komolyan gondolja akkor több kell egy kis hibánál ahoz hogy elrontsátok.
2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én pl duci vagyok, világéletemben küzdöttem a súlyommal, tehát ha randin a srác valami ilyesmi megjegyzést tenni, nem feltétlenül bantó szándékkal, hanem pl poénként felfogva, engem az annyira elszomorítana, hogy biztos nem akarnék vele többet találkozni.
2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az az apróság. Általában nem foglalkozom félresikerült poénokkal vagy hasonlóval, de ha olyan dologról van szó, amiből eléggé leszűrhető az ember jelleme (pl. lenézően, tapló módon bánik az őt kiszolgáló személyzettel, pl. pincérrel, vagy elkezd röhögni meg megjegyzéseket tenni egy mellettünk elsétáló fogyatékkal élőre - mindkettő megtörtént eset) akkor bizony el tud menni teljesen a kedvem az illetőtől.
2017. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva azt mondom igen apróságok miatt simán el lehet rontani. Elég egy gesztus, megnyilvánulás és már lőttek a dolgoknak.
2017. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. hsz miért lett leszavazva?
2017. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszabb ***** válasza:
Simán el lehet rontani szinte tök jelentéktelen semmiségekkel, amikre nem is gondol az ember. Nem sértő, bántó dolgokra gondolok, hanem teljesen hétköznapi szójárásra, beszédelemekre, szinonimákra, szókincsre, amikbe egy kukacoskodó beleköthet.
2017. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleges aprósággal nem. De ez viszont annyira szubjektív, mert van akinek apróság az a valami, másiknak meg rendkívül fontos. Itt például volt aki a füvezést apróságnak tartotta, egy kis lazulós valaminek, nálam viszont a fű egyáltalán nem apróság, hanem rendesen kizáró tényező. De pl ha mond egy poént, ami szerintem béna, de ettől függetlenül nem sértő, vagy ilyesmi, akkor nem fogom lenézni, feltehetően ő is izgul. Tehát ha mindkét félnek apróság, akkor nem lesz gond.
2017. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfi oldalról azt látom, hogy bármit el lehet rontani bármilyen aprósággal, különösen ügyelni kell minden egyes szóra, mert a lányoknál akármi kiválthatja a pillanat alatt bekövetkező érdeklődésvesztést :D
2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!