Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fesztiválon milyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon milyen könnyen lehet ismerkedni? Csak mert a kiszemeltemmel volt néhány szuper randink, most pedig két hétre elmegy fesztiválozni. Mennyire engedjem el ezt az egészet? Vagy azért van esély rá hogy lesz folytatás?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az idő alatt mennyire "illik zaklatni"? Vagy inkább ne is keressem?
2017. jún. 26. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Legtöbb embernek, buli, pia, szex, valami módosító a fesztivál. Utána vissza baráthoz, barátnőhöz.
2017. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet ismerkedni fesztiválon, ha az embernek eleve ez a szándéka. Mindenki felszabadultabb, a legtöbben isznak, drogoznak, mindenki a haverod, nyitottak az emberek stb. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki összeszed valakit, vagy valakiket. Az első teljesen hülyeséget ír, azért nem ez az általános.


Én például soha senkivel nem kavartam még össze, pedig voltam már nem egyszer fesztiválozni. Egyszer akart rám mászni egy srác egy koncerten, de jeleztem neki, hogy köszi de én nem szeretném, hogy ölelgess és csókolgasd a nyakam, de aztán talált egy lányt, akivel meg lehetett ezt csinálni. Nem volt mindig párkapcsolatom közben, de ha volt, akkor meg aztán főleg semmilyen szándék nem volt bennem arra, hogy bárkivel is kikezdjek vagy bárkinek is szabad utat adjak.


Kérdező, szerintem attól, hogy elmegy fesztiválozni, még nem kell elengedned a lehetőségét a kapcsolatnak. Simán rákérdezhetsz nála, hogy milyen jellegű a fesztivál, mennyire lesz elérhető abban a két hétben, keresheted-e, vagy inkább majd beszéltek utána :) Ezzel nincs semmi baj.

2017. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen. Az viszont mindig az egyénen múlik, hogy mire nyitott.
2017. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Én vagyok a lány amúgy.

Az illető voltra, meg balaton soundra megy egy-egy hétre.

2017. jún. 26. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem idén volt egy ilyen esetem. Ismerkedtünk, tök jól elvoltunk, de még nem jöttünk össze. Ő nyert két jegyet egy téli fesztiválra Franciaországban, az anyjával ment. Még akkor is sokat beszélgettünk, majd az utolsó nap lefeküdt valakivel. Bánta a dolgot, de inkább hanyagoltam utána. Legalább elmondta.
2017. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán akar beszélni a két hét alatt...
2017. jún. 27. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ez még nem feltétlenül vészjósló dolog. Érthető, ha jelen akar lenni a fesztiválokon, kiélvezni, hogy ott van, nem pedig a telefonján lógni, hogy veled beszéljen. Ha már egy pár lennétek, elég gáz lenne, de így szerintem belefér, hogy szünetel a beszélgetés.

Fogd fel úgy, mint egy próba. Ha már az ismerkedési fázisban megakad a dolog amiatt, mert ő két hétig elfoglalt és nem tudtok beszélni, akkor hidd el, nem maradsz le semmiről, ha nem lesz belőle kapcsolat. De ne írd még le a dolgot, várd ki ezt a két hetet, és utána legalább indokoltan tudod keresni, hogy meséljen, milyen volt :) Aztán majd kiderül, van-e még perspektíva ebben.

2017. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod:)
2017. jún. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!