Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lesz ez így ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz ez így ciki?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én is nemrég ismertük meg a mostani párjainkat, még mindkettőnknek nagyon friss a dolog. Most azt tervezzük, hogy elmegyünk egy afféle páros randira négyesben. A barátnőm felvetette, hogy menjünk strandra, ami a két fiúnak is tetszett.


Az a gondom, hogy nem igazán tudok úszni. Kiskoromban egyszer majdnem belefulladtam egy uszoda medencéjébe, így még félek is a mélyvíztől. A kb derékig érő vízben szívesen lubickolok, de mélyebbe már nem merek bemenni.


Szerintetek ciki így elmenni egy strandos randira?

Illetve hogyan mondjam el ezt az egészet úgy, hogy ne tűnjek szerencsétlennek, amiért 23 évesen nem tudok úszni?


23/L


2017. jún. 26. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet a fiú sem tud úszni...

Inkább azzal foglalkozz pl. hogy rendesen le légy szőrtelenítve (láttam olyat h csajnak kilógott a bikinialsóból) vagy normális bikiniben legyél (nem egy számmal kisebb ilyesmi) add magad stb. Egyáltalán nem gáz ha nem tudsz úszni, de ezt azért közöld az elején, nehogy poénból bedobjanak a mély vízbe!

2017. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!