Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szép?

Figyelt kérdés

Ez egy MINDENKI ÁLTAL ISMERT emberke lesz, de most engem kifejezetten az érdekelne, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG EZEN VIDEÓ ALAPJÁN, ha SEMMIT SEM TUDNÁTOK RÓLA, randiznátok vele, férfiak?

Ergo ez az "ismeretlen" lány ebből a videóból, szép?

https://www.youtube.com/watch?v=eMSr9ZodqIg

Légyszi, tényleg, vonatkoztassatok el attól, egyébként ki hogy tekint rá. Mintha egy társkereső lenne, ahol neki ez a bemutatkozó videója, életetekben először látjátok az arcát mennyire találnátok szépnek?


2017. jún. 26. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem, túl gizda, semmi formája sincsen és még a fülei is nagyok.
2017. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Nagyképű, fapofa, sovány. Szexre jó lenne, de társnak nem kéne.
2017. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De miért nagyképű? Meg se szólalt.
2017. jún. 26. 22:24
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem kellene semmire. Hideg kék szemek...
2017. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Sovány? XD Ezt biztos egy dagadék írta.
2017. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nagyon szép lány.
2017. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-6-al egyet értek.
2017. jún. 26. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A modellek kisugárzása taszít. Ha talán egy mosolygós, beszélgetős klipet vágtál volna be ide róla akkor mást mondanánk, de így... Vonul erre, vonul arra, vágja a rideg rezzenéstelen pofákat. Nincs benne semmi báj, semmi kecs vagy pajkosság, egyáltalán nem vonzó. Ráadásként, csak úgy ahogy a legtöbb hozzá hasonló modell, elöl deszka, hátul léc, ami szintén nem a zsánerem.
2017. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszik. A teste nem rossz, de az arca szerintem csúnya.
2017. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Booooooooorzalmasan gizda, elöl mossa, hátul habzik! Kinek kell ez? Valami beteg perverz állatnak? Bocsánat, de ez nem nő, ez egy kisgyerek!

8-10 éves gyerekforma, rettenetesen gizda!!! Deszka, hulladék.

2017. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!