Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar férfiak is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak is olyan könnyen tudnak ismerkedni a külföldi lányokkal mint a külföldi fiúk a magyar lányokkal?

Figyelt kérdés

Mivel külföldi nők is ugyanúgy jönnek hozzánk mint férfiak és ők is szórakoznak.


Fordított felállásban is ugyanúgy megy az ismerkedés vagy akár csak alkalmi együttlét, mint a külföldi pasi magyar lány felállásban?



2017. júl. 2. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, mar latom is a kesergo, nyomorult valaszokat... :"D
2017. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Ne reménykedj :D


A magyar férfi közismerten csúnya, míg a magyar nők a "legszebbek a világon".


Vagy azok a twi'lek-ek?

2017. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Tegyük fel, hogy azok a szóban forgó külföldi lányok NY-európaiak, mondjuk németek, franciák vagy britek. Valószínűleg a szemükben egy magyar pasi csak aféle koszos vendégmunkás, ezeknek a felsorolt népeknek a szülöttei pedig köztudottan sznobok. Ez a bődületes szakadék pedig finoman szólva is megnehezítené a dolgot:)
2017. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem. A külföldi fiúk azért ismerkednek könnyen a magyar lányokkal, mert több pénzük van, mint a magyaroknak. Fordított felállásban nincs meg ez az előny.
2017. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

#3


Viszont akkor az itteni nők sem többek nekik, mint könnyű terep az otthoniakhoz képest, ahol több az elvárás...


Sajnos régi hozzáállás nyugaton a "mennyünk a nyáriszünetbe' középeurópába csajozni", mert itt lehet villogni, még a német segíjke is magasabb a magyar átlagfizetésnél. + mese arról mi van náluk otthon - sok magyar azonnal megeszi.


Sajnos - és ez szerintem inkább rossz - nyugateurópai fiataalabb srcáok számára a magyar, szlovák, szerb, lengyel stb. lányok a "qrva" metafórái, akiket föl lehet szedni 1-2 napra vagy hétre, aztán irány haza.

2017. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
#5 Így van. A kelet-európai nők könnyen kaphatóak - ez csábítja ide a jóléti nyugati államok férfijait csajozni, és persze az is sokat nyom a latba, hogy itt nagyon szép nőket találnak. Nemcsak nálunk, a többi kelet-európai országban is. Tökéletes prédák a pénzes nyugati hapsiknak, a legtöbbjüket marhára nem érdekli a Parlament, a Balaton vagy a Lánchíd - a nőket hajtani jönnek ide, semmi másért.
2017. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Egy nyugat-európai nőnek nem álma egy 150 ezret kereső pasi.
2017. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

#7


De, az az álmuk. Csak nem Forintban... (150 ezer Euró az már minjárt más...)

2017. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom,de én külföldi,pontosabban az Angliában töltött 8 hónap (munka) alatt azt vettem észre,hogy közvetlenebbek ott a lányok,legalábbis ahol dolgoztam ez volt.
2017. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

A külföldi lányok sokkal közvetlenebbek.

Budapesten is, és külföldön is.

2017. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!