Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek elmebetegségre utaló jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek elmebetegségre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal 3x, de eléggé kapkodós, például vezetés közben hirtelen mozdulatokat csinál és egyéb tevékenységek közben is (pl. ruhapróba) Állandóan fut, rohan, pörög, remeg a keze, hangosan beszél. Mintha hiperaktív lenne, de a tekintete is olyan eszelős.
2017. júl. 8. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég stresszes élete lehet, ezeknél jellemzően az van, hogy ha éppen van egy nyugisabb időszak, akkor is ugyanúgy idegesek és kapkodnak(mert a beidegződés megmarad). Nem hiszem, hogy elmebetegség lenne, de párkapcsolatban nagy odafigyelést és kompromisszumkészséget igényel.
2017. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Mintha hiperaktív lenne. Nem biztos,nem vagyunk orvosok.Attól még teljesen normális ,nem elmebeteg,vagy eszelős. (öröklődhet az ADHD!)
2017. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A drog az rossz
2017. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jah,szerintem is inkább cuccos.

https://www.youtube.com/watch?v=ax-hT_QstcE

2017. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hehe majdnem tiszta én,igazából nem biztos hogy elmebeteg tényleg lehet stresszes az élete,én pl nem vagyok stresszes de nagyon kapkodok,viszont a hirtelen mozdulatoknak bármi oka lehet nekem pl az egyensúly érzékem rossz mert régen állandóan gennyes középfül gyulladásom volt,és miután felszúrták a fülem az egyensúlyom is elkezdet romlani,de lehet hiperaktív :D
2017. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!