Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiatal csajok az idős pasikra buknak, az idős nők megva fiatal pasikra? A nők miért ilyen fordítottan keresnek?

Figyelt kérdés
A 18-24 (csak úgy nagyjából) oda van a 30-as 40-es férfiakért, a 30-as 40-es nők meg a huszonéves pasikért. A pasik meg mind fiatalon mind idősebben a fiatalokra mennének. Miért van nőknél ez a fordított szerep?

2017. júl. 9. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért a nők keresnek fordítottan?

AMúgy nem igazán igaz, amit írsz. Nem minden 30-40-es nő bukik a 20-on éves fiúkra és nem mindnen éretebb pasi a 20 éves lányokra.


Amúgy ha egy férfi fiatalabb nőt akar, akkor egy nő is akarhat fiatalbb pasit.

Nem értem, mi a problémád.


És hiába buknának a gyereke korú léányokra, a legtöbben nem akarunk apánk korabeli trottyot.

2017. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem mindenki... de ezen az oldalon rengeteg ilyet látni, és személyesen is ismerek ilyen lányokat. Egy csaj akinél régebben próbálkoztam (jelenleg 18 éves, összejött egy 32 éves palival.. Konkrétan pl egyik kollegina 37 éves szó szerint felajánlotta, hogy lefeküdjek vele (én 21 vagyok). Engem nem vonzanak az idősebbek egyáltalám, sőt tőlem max 1 vagy 2 évnél idősebbel nem igazán jönnék össze.
2017. júl. 9. 00:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy igazából nem a kor számít a vonzalomban. Nekem minden korosztályból van aki bejön és van aki nem. Még nagyon idős nőben is van, akit vonzónak látok.


Viszont egy másik szempont, hogy kényelmesebb nyilván, ha hasonló korú a másik. Meg az is számít, hogy ki mennyinek néz ki. Szóval nagy korkülönbségnél inkább szerelmi kapcsolat vagy szexuális lesz szerintem. És olyan, ahol közös életre társ, ott meg kisebb.

2017. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

35 múltam, és a 28-29 éves nők a legfiatalabbak aki érdekelnek, a psrjsim mind max 3 évvel voltak fiatalabbak nálam.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy mindenki a fiatalokra bukik.


Amúgy hol itt a logikátlanság? Fiatalon jól nézel ki, energikus vagy, szellemileg, testileg friss, jó esetben még nem keserített, tört meg sz élet, persze, hogy mindenki ilyen párt keres.

2017. júl. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresnének fordítottan? Aki így választ párt, az csak egy része az összes nőnek. Ráadásul ha az általad emlegetett nők nem csak keresnek, hanem találnak is ilyen partnert (márpedig találnak, ha nem így lenne, a legtöbbről nem tudnád, kit keres, hiszen csak akkor tűnik fel a dolog, amikor már látod mellette virítani a fiatal/idős férfit), szóval ha van, aki vevő rá, akkor a férfiak is fordítottan keresnek ennyi erővel.
2017. júl. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyre nagyobb​ a különbség a férfiak és a nők között, mind a két korosztályban.

A fiatal nők, mikor családot akarnak, akkor egy megbízható férfira vágynak, akinek biztos jövedelme van. A vele egykorú anyuci pici fiai meg a qurvapecér "alfahímek" sem alkalmasak családalapításra. Egy 35 körüli viszont eljut arra az érettségi szintre, hogy igen.


35 feletti nők pedig többnyire túl vannak egy komoly kapcsolaton, esetleg szakításon. Eszükbe sincs újra igába hajtani a fejüket. Csak bulizni akarnak, egy kis szexet: egy jó pasit, ami összegyűri velük a lepedőt. Viszont a korban hozzájuk illő pasik elég leharcoltak. 40 körül már marokszám kapkodják a gyógyszereket, botrányosan néznek ki. (Ettől függetlenül ők is 20 éves pipire vágynak). Aki jól néz ki, az ritka, és többnyire 20 éves pipivel van.

Viszont van egy rakat helyes, elhanyagolt 25 éves pasi, aki csak szexre vágyik, pont mint ők. És jobban is néz ki, mint a 40-esek.

2017. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Számomra a saját életkorom + 6 év az ideális. 30-as nő vagyok. Valahogy nem stimmel rám a megfigyelésed.
2017. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az idősebb nőkben a fiatalság érzését kelti újra az a tény, hogy fiatal pasik csapják nekik a szelet. Az van bennük, hogy "bár öregszem, de azért még nő vagyok". A kor előrehaladtával a nőiesség megélésének érzéséről azért még nem szeretnének lemondani.


Emellett pedig ne felejtsük el, hogy 30 felett a nők kelendőségi indexe egyre rosszabb, egyre kevesebb figyelmet kapnak, és - ami nekik borzasztó fontos - egyre kevesebb törődést, lelkizést, szeretetet. Sokan évek óta lehetnek egyedül, érzelmi sivárságban, kielégítetlenül - persze, hogy imponál nekik egy életerős, fiatal bika közeledése.

2017. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát engem inkább taszítanak az idős pasik, semmi pénzért nem jönnek össze 30-as pasival, úgyhogy ne általánosítgass.

19/L

2017. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 szerintem nem így van. szerintem pont a korkülönbség teszi izgalmassá. nem az, hogy azt gondolja az egyik fél, hogy ő is fiatal még (vagy a másik azt, hogy ő már milyen érett). pont attól intenzív, hogy más helyen vagyunk korban. legalábbis most nekem épp ez :D
2017. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!