Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek melyik típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik típusú gazdag fiú a legszimpatikusabb, és melyik a legkevésbé?

Figyelt kérdés

1. Igazi rossz fiú, gazember, aki mindenféle illegális ügyletekkel, tisztességtelen módszerekkel (csalás,lopás) gazdagodott meg. Magabiztos, határozott, macsó, eléggé bunkó és nagyon kemény. Sokan félnek tőle.


2. Munkaalkoholista, munkamániás, semmi más nem érdekli, csak hogy minél többet keressen, rengeteget dolgozik és valóban meglehetősen gazdag, szabadideje nem sok van, minden a munkájáról szól meg a pénzről, amit egyébként nincs is ideje elkölteni.


3. A pökhendi törtető, aki bár teljesen tisztességesen és önerőből gazdagodott meg, de emiatt mindenkit lenéz, aki nála alantasabb munkát végez, elképesztően el van szállva magától, részben egyébként van is mire. Kisebbségi komplexusa gyerekkorából jön, amikor szegény volt és lekezelőek voltak, ezért aztán elhatározta, hogy majd ő lesz a gazdag és ő fog másokat lenézni.


4. Az elkényeztetett. Se nem törtető, se nem tisztességtelen, se nem munkamániás. Csak szimplán az ölébe hullott minden. A szülei gazdagok, van több nyaralójuk, egy halom lakásuk, vagyontárgyaik, folyton utazgatnak. Nyugodt, kényelmes, békés életet él, van munkája, de azt is csak hobbiból csinálja, nem egy ambíciós típus, igazából ha nem dolgozna semmit akkor is vígan elélhetne.


2017. júl. 14. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek közûl az 1es ( talàn a 4es )szimpapikussabb.

3as nekem viszataszîtô.

N25

2017. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Nem bánna jól velem hosszú távon, nem tudnék beleszeretni olyanba, aki nem jóindulatú.

2. Ő nen olyan rossz, lehet tudnék belé szerelmes lenni, viszont rohadt szar lenne így a kapcsolatunk. Inkább nem kérek olyan magánéletet...

3. Lehet ebbe a férfiba is tudnék szerelmes lenni, próbálnék pozitívan hatni rá. A komplexusa elmúljon, és legyen nyitottabb, elfogadóbb, jóindulatúbb.

4. Hát mázlista, de attól függ, hogy nézzük. Adott esetben tudnék bele szerelmes lenni, ha szeret kalandozni, van felelősségtudata, kedves.

2017. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4. a legkevésbé ellenszenves, 1. még veszélyesnek is tűnik.
2017. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ezek közül az egyik én vagyok, de nem árulom el, hogy melyik. Aki először kitalálja, az kap tőlem egy rakás jégkrémet, az összes magnum fajtából 1-et;-)
2017. júl. 14. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a 4es vagy :D

Hűtőt is küldesz a magnum mellé? 😀 😀 😀

2017. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eltaláltad. A 4.-es vagyok. Tiéd a jégkrémözön.


Kérlek add meg a postacímed és ajánlott küldeményként küldök egy hűtőt tele magnummal.

2017. júl. 14. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 1-3 nagyon nem szimpi, a 4-es még lehet normális, bár nem biztos hogy az. Igazság szerint én is hasonló vagyok nőben.
2017. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az igen, ha a lányoknak a semmirekellő tetszik.
2017. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, nincs ezen mit csodálkozni. Látod, ha a pasas gazdag, a nők elnézik neki a kisebb-nagyobb jellemhibákat :D milyen kedves tőlük, nem?
2017. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!