Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érett gondolkodású, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású, komoly szándékú értelmes hölgyek (20-28), akik életre szóló párban gondolkodnak, konkrétan hol fordultok meg és vennétek szívesen az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Fő kérdés:

Személyes életmódotok alapján konkrétan merre lehet összefutni veletek és milyen helyeken vennétek szívesen, ha élőben ismerkedne veletek egy férfi?


Akikre gondolok:

20-28 éves nők

Budapest és környékén vannak legtöbbet (laknak/tanulnak, stb.)

Érettek, komolyak a szándékokat illetően (nem flörtölgetnek, hanem komoly kapcsolatra vágynak)

Házasságban, családban gondolkodnak és életre szeretnének elköteleződni

Lehetőleg értelmesek és/vagy emberileg van tartásuk, őszinték, megbízhatók, hűségesek, kitartóak

Lehetőleg sportolnak valamit (egészséges életmódot élnek), nem dohányoznak


Amilyen férfit keresnek (amilyen vagyok):

26 éves megfelel

Budapesti tartózkodás

A többit lásd az „Akikre gondolok” résznél (ha már elvárom, akkor tudom nyújtani is ezeket a tulajdonságokat, a hozzám hasonlót keresem)

+ Sokrétű érdeklődési köröm van, intellektuális beállítottságú vagyok, de szeretek viccelődő, laza lenni, ha olyan a társaság

+ Rossz tulajdonságaimon próbálok változtatni önismerettel, gyakorlatokkal (társaságban/csoportban), beismerem hibáimat és együttműködésre, együttélésre vágyom és törekszem

+ Kisebb/közepes, de tartalmas és hosszú távú baráti köröm van

+ Nem zavarja, ha volt már jegyesem


A mintaválaszt elkezdem magamból kiindulva:

Én mint ilyen férfi megfordulok budapesti színházakban, múzeumokban, a budai hegyi kirándulóhelyeken és pilisi túraútvonalakon, a Duna mentén húzódó EuroVelo bicikliúton (egyik legkedveltebb sportom), a margitszigeti futópályán, kommunikációs csoportban (közösségi házban), az olvasás miatt sokszor csak a szobámban, művelődési előadásokon könyvesboltban vagy művelődési házban, strandon a Velencei tónál, a római parton, társkereső oldalakon (utálom, bár voltak nagyon jó randijaim), Hajógyári-szigeten, néha a Gellért-hegyen, budai várban.


Tapasztalatom:

Igen, vannak az általam bejárt helyeken ismerkedési lehetőségek, de sokszor barátokkal, családdal vannak vagy benézem a korukat, esetleg már van párjuk. A legfőbb probléma, hogy senkire nincs ráírva a fentebb felsorolt tulajdonságok és sokszor kifogom a komolytalanokat, vagy akik jól érzik magukat szingliként. Mit tanácsoltok, az ilyen érdeklődéssel és ezeken a helyeken megforduló férfiként hogyan fejleszthetném hatékonyságomat, hogy megtaláljam életem párját?


Tehát a fő kérdésem:

Személyes életmódotok alapján konkrétan merre lehet összefutni veletek és milyen helyeken vennétek szívesen, ha élőben ismerkedne veletek egy férfi?



2017. júl. 15. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Budapesten az egyetem mellett tánciskolába járok, ahova pár nélkül is lehet menni és ott lehet ismerkedni. Nyáron a Balatonnál nyaralok. Jövő nyáron a Balaton átúszás a cél.

22L

2017. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem pl egy parkban lehet találni egyedül ücsörgő lányokat, vagy akik épp kutyát sétáltatnak.

Esetleg edzőterem, bár szerintem az nem túl jó ismerkedős hely..

Járj nyitott szemmel, mert sztem bárhol feltűnhet 1-1 ilyen lány.. :D

2017. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En pl itthon vagyok es sorozatot nézek 😄
2017. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Most kihagytad, hogy 185 cm és 50 kg legyen , meg legyen minimális arcszőrzete...


Amúgy egy 20-on éves csajnak/nőnek 30 feletti férfi kell szóval ki kell ábrándítsalak ez a "trend" manapság. Te most a legrosszabb korban vagy és ezt tapasztalod is a sorstársaiddal együtt , akik szintén nem találnak emiatt csajt maguknak.

2017. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen társat keresek, ha gondolod, írj privátot :)

21L

2017. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésedet, nőként hasonló "gondban" vagyok, nem igazán tudom, hol és hogy ismerkedjek. A leírásodból teljesen passzol, amit én is keresek a másik nemben, viszont én teljesen más helyeken vagyok megtalálható, például egyetemen, könyvtárban, könyvesboltban, bevásárlóközpontban, most sajnos megint társkeresőn, turistáskodva a Dunánál, esténként sétálva a Feneketlen-tónál... nem járok ilyen zsúrpubis helyekre sűrűn, mint a színház, és a kirándulást is meghagyom annak, akinek van hozzá olyan társasága. Bár az is igaz, az egészséges életmóddal és sporttal én nem kerültem még kapcsolatba, pedig a sport nagyon összehozhatja az embereket.

A helyeket, amiket felsoroltam, bárhol szívesen venném, ha ismerkednének velem, kivéve, ha olvasok, vagy a telefonomat nyomkodom, mert annak oka van, amúgy is introvertált vagyok, sokszor megijedek a spontán dolgoktől és inkább hárítok.

Azt szerintem nem tudod kiküszöbölni, hogy ne nézz be olyan dolgokat, mint a kor, vagy hogy van-e párjuk, de a reakciókat mindenképp érdemes figyelned, ki az, aki nyitott. A leírásod alapján amúgy csak idő kérdése, hogy találsz egy megfelelő nőt, hiszen aktívan élsz, kiegyensúlyozottnak tűnsz, az ilyesmi meg nagy vonzerő :)

22N

2017. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A leendő munkahelyemen *.*
2017. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A múlt héten én is mondtam egy 26 éves illetőnek, és azt válaszolta nekem:

"Dámát akarsz?"


Nem, monytam pff

2017. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!