Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondjátok le a randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok le a randit, ha közben érdekel a másik? Mi lehet olyan fontos h nem a másikat választjátok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Munka.
2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Talán én gondolom rosszul,de az ismerkedés elején normál esetben az a személy az első,akit kiszemeltünk.Ebbe az is beletartozik,hogy a randik prioritásilag elsőbbséget élveznek minden mással szemben.Nyilván közbe jöhet bármi,no de azért ha én mondjuk szombat este látni akarok valakit,akkor fogom is.Úgy intézem a dolgaimat,hogy legyen rá idő.
2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meghal anyám/apám/egyéb közeli hozzátartozóm, kórházba kerül valamelyikük, én kerülök kórházba, dolgoznom kell, csőtörés van a lakásomban, kigyullad a lakásom, megbetegszem, migrénem lesz, kirabolnak/meglopnak/megtámadnak/betörtnek a lakásomba és a rendőrségen vagyok feljelentést tenni, dugóba kerülök, tömegközlekedéssel kerülök dugóba, benntrekedem a metróban, kigyullad a metró. Soroljam még?
2017. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ilyenkor illene megbeszélni egy másik időpontot, nem?
2017. júl. 19. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem első randinál minden fontosabb, mint a másik, hisz nem is ismerem még, nem jelent nekem semmit, nem is találkoztunk, érzéseim sincsenek felé.


Így simán lemondom/átrakom máskorra, akár csak egy barátnőzés, vagy egy alvás kedvéért.


Ha a lemondó fél nem javasol új időpontot, akkor meggondolta magát, és már nem talál szimpatikusnak.

2017. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor nem érzem úgy, hogy ott tudnék lenni és jól érezni magam. Volt, hogy olyan allergiás lettem valamire, hogy tiszta kiütés voltam, na én úgy biztosan nem megyek. Akkor sem megyek, ha tanulnom kell és hiába ülök ott, azon agyalok, hogy hogyan osszam be az időmet rendesen és milyen feladataim vannak. Akkor sem megyek, ha egyszerűen nincs kedvem és nem érzem jól magam a bőrömben, mert egyszerűen nincs értelme... Nyilván nem az utolsó percben mondom le, de ezért is lemondanám. Érdekel a másik, de valahogy nincs humorom kimozdulni, vagy nem olyan az idő, vagy szívesebben csinálnék mást. Nem kell minden lemondást magatokra venni, van, hogy az ember egyszerűen nem akarja a társaságot...
2017. júl. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy bármi fontosabb mint a randi.

Például mi értelme van hulla fáradtan, fájó bármivel elmenni?!

Élvezni kell a dolgot, és 100%-ban jelen lenni. szépen meg kell beszélni új időpontot.

2017. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!