Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Leinformálni egy pasit még az első randi előtt?

Figyelt kérdés

Szóval leső randin beszélgetünk és arra leszek figyelmes, hogy a lány szinte mindenhez hozzá tud szólni, azt érzem, mintha sok mindent tudna rólam. Próbálom abba az irányba vinni a beszélgetést, hogy kiderítsem jó a megérzésem és egy negyed óra múlva rákérdezek, hogy honnan tud ilyen dolgokat.Elmondja hogy mielőtt igent mondott a randira, azelőtt utánam nézett és beszélt néhány emberrel.

Mondom magamban ez a csaj aztán alapos, de egyre inkább elfogott az az érzés, hogy ez lehet beteges is. Tovább beszélgettünk és szándékosan mondtam néhány valótlanságot, olyan dolgot, amit soha az életemben nem tettem. Láttam rajta, hogy kezdi zavarni, nem szólt hozzá csak nézett. Aztán csak rákérdeztem, hogy kivel beszélt a barátaim közül, de erre nem akart válaszolni.

Jó volt vele beszélgetni, de ez így finoman szólva is gáz. Olyan érzés mintha átvilágítottak volna, mintha nem lenne semmilyen titkom egy idegen nő előtt, nagyon fura érzés. Persze hagyom az egészet, nem érezném magam nyugodtan egy ilyen kapcsolatban, igazából rémiszt.



2017. júl. 22. 13:40
 1/6 anonim válasza:
38%
Igen
2017. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A phaszbooknak minden adatod önként megadod, de ha valakit éppen érdekelsz, az már ijesztő. Enyhén szólva is nevetséges a hisztid. :D Mint valami 14 éves szűzkislány
2017. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudja a titkodat, az már nem titok. Én nem látom olyan vészesnek a helyzetet, sőt, valahol tetszik, hogy a csajszi felkészült belőled. :-)
2017. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz megcsalnod, arra készülj fel.
2017. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is utána szoktam nézni a nőnek, persze nem lenyomozom, de az online elérhető adatokat megnézem, ha van közös ismerős, akkor finoman érdeklődők, ha olyan a viszony.



Volt már aki így bukott le randin kamuzással, hogy előtte a nevére keresve kidobta a net a linkedin profilját.

2017. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet beteges, de ez talán még nem az... és végül is elment randira veled 😃 szimpatikus vagy neki. És ha te is azt mondod, hogy jó vele a beszélgetés, akkor igazándiból mindketten megérdemlitek a folytatást, ne akadj fent ilyenen :)


És persze meg kell értened a szitut magadban, aztán pedig vele is érdemes megbeszélned az érzéseidet, hogy mit szeretnél, és KÉRJ tőle!

Én kb úgy gondolnám, hogy ebben a szituban hátbatámadottnak érzed magad? És szükséged lenne bizalomra, amit mi segítene? Kérd tőle!

2017. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!