Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti mindig azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mindig azzal jöttök össze, aki külsőre is teljesen az ideálotok, vagy van, hogy azért lesztek együtt valakivel több évre, vagy akár egy életre, mert "ilyen külsejű jutott"?

Figyelt kérdés

Bármennyire is tudom, hogy nem külső alapján kellene párt választani, én mindig azt érzem, hogy egy kevésbé szép lánnyal sajnos bármikor szakíthatnék, ha úgy érezném, hogy egy szebbet találtam hasonló belsővel. Így inkább sokszor össze sem jövök olyannal, aki nem tetszik külsőre is teljesen. (ezért vagyok valószínűleg évek óta szingli).

Más is így csinálja, vagy inkább összejön olyannal, amilyen "jut", bármilyen csúnyán is hangzik?



2017. júl. 22. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki keresi a NEKI szépet. Az, hogy ilyen lesz- e nem biztos. Ilyenkor vagy beéri a kevesebbel, vagy egyedül marad. A csere más, oké! A bibi viszont az, aki mindig a szebbnél is szebbet akar, mert amúgy létezik, nem?
2017. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak olyannal jövök össze aki külsőre is bejön, tehát nincs "ez jutott"


Viszont egyrészt nem a külső a legfontosabb a választásomban, másrészt sok minden tetszik, nem csak a modell nők tudnak megfogni a kinézetükkel, és egy csomó testi hibát, amiért a nők kívannak észre sem veszek, nekem nem negatívak (pl a szemüveget, a kis mellet szeretem, a karakteresebb arcvonások nem zavarnak, volt párom akinek a sport miatt nő létére elég férfiasan izmos lába volt, sosem érdekelt)

2017. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor bennem csak azért vetődhetett ez fel, mert nem jutok el odáig, hogy nekem tetsző nővel kölcsönös legyen a szimpátia. Pedig 27 vagyok már.
2017. júl. 22. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak egyetlen lánnyal tudnám elképzelni az életem, és bingó, pont neki nem kellek :) mással meg nem fogok szükségből összejönni, nem vagyok kapcsolatfüggő.
2017. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szégyen, nem szégyen, igen voltam már így. Sőtt sajnos a belsője sem olyan volt ami tökéletesnek mondató.


Viszont tanultam ebből. Most én is egyedül vagyok.

Egyébként sokan vannak így, csak még maguknak sem vallanák be. Ha mindenki arra várna hogy a tökéletes külső-belső kombinációt megtalálja, hát nem hiszem hogy gond lenne a túlnépesedéssel :)

Persze ez nem zárja ki azt hogy az adott párjával ne lenne boldog :)

2017. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak olyannal kezdek aki tetszik. Nem azt mondom,hogy mindig a nekem 10/10es csajokkal,hanem azt hogy lássam benne a szépet.

Volt olyan csajom akiben tényleg nagyitóval kellet keresni a szépséget egybe nem volt jó csaj,de nekem a részletei tetszettek. És a személyisége.

Ha lehet alakitók rajta,hogy mégjobban tetszen. De ilyen jutott lánnyal nem kezdek. Nemlátom értelmét.

2017. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!