Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szoktátok tesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktátok tesztelni a pasikat, hogy mennyire rátermettek, határozattak, ahhoz hogy szóba álljatok velük?

Figyelt kérdés
Azaz,hogy elmenjetek velük randira,esetleg párkapcsolat szóba jöjjön,vannak trükkjeitek esetleg,amin ha átmennek,akkor az jo öont és még bármi lehet belőle?

2017. júl. 25. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kellenek trükkök, elég kiismerni a férfit.
2017. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tesztelem. De legyen már férfias !!!
2017. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A tesztelgetés a játszmázós, éretlen idiótáknak való, én az ismerkedésben és az emberismeretben hiszek.
2017. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%
Igen mindig, ha leszólitanak és mondom neki hogy bocsi de nem jössz be az igazaból azt jelenti hogy csak tesztelem mennyire határozott meg kitartó.
2017. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Öreg vagyok már a játszmákhoz, tesztekhez és drámázáshoz.


N/27

2017. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Kinőttem már az oviból.

23/L

2017. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

A hasonlók miatt lehetetlen levakarni sok pasit, mert a "nem"-et biztatásnak veszi...... Köszi..

2017. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tesztelgetés. Ha randizunk, akkor próbálom minél jobban megismerni, hogy milyen ember stb.. A többi meg majd úgyis kialakul.
2017. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyi teszt van kb., hogy merjen leszólítani. Ami már nem teszt, de azért le szoktam belőle szűrni dolgokat, az az, hogy hogy reagál, ha felajánlom, hogy fizetem a randin a részem (nem automatikus bukta, ha engedi, de kedves gesztus, ha nem).
2017. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!