Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira felnőtt férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira felnőtt férfit kíséri az anyja az normális?

Figyelt kérdés

Voltaképpen 23 éves az illető,tehát már mondhatjuk felnőtt férfinak. A legelső randink lenne, ahova elmennénk strandolni, -aztán bejelentette hogy hozza az édesanyját is (akivel írd és mond semmi bajom sincs,de korainak találom),indokolva hogy akkor ismerjem meg idejében a kedves mamát. Mutassanak be otthon persze,én sem tagadnám le,de nem rögtön gondoltam, ezt elmondtam neki is még is ragaszkodik hozzá. Ami még kellemetlen hogy dolgozom,tehát valamikor neki jó és nekem nem,vagy fordítva, (megjegyzem minden nap dolgozom,nem olyan könnyű időt kiszakítanom, 2 helyen, iskola mellett ) de az édes anyja nyomást gyakorol ránk, hogy mikor megyünk,ne játszak vele,és szépen tolmácsolja nekem. Nem tudok elszakadni akkor amikor akarja,meg nem pár hét után...

Mindenben kikéri a véleményét,semmit nem tesz annak belátása ellentétjében...

Nem anyuci kis fia az ilyen?

19/L


2017. aug. 9. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem :'D
2017. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

:D :D :D


Jól kifogtad az anyuci pici fiacskáját. Első randin az anyját is el akarja hozni? :D

Ez nagyon gáz és szánalmas.


Menekülj, amíg tudsz.

2017. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Menjenek kettesbe randizni.. :)
2017. aug. 9. 19:02
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézus neeeeeeee xD
2017. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Meg a faxomat ! :O

31/f

2017. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
"Voltaképpen 23 éves az illető,tehát már mondhatjuk felnőtt férfinak" Nem mondhatjuk, hanem az. Akár tetszik neki meg az anyucunak, akár nem. Mint ahogy a 19L is felnött nö, aki el tudja dönteni, hogy ilyennek képzelte-e szöke hercegét?:-)
2017. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

De, anyuci pici fiacskája.


Szerintem, mondd le nyugodtan a randit, jobban fogsz járni. Normál esetben egy 19 éves örül, hogy elszakadhat a szülőktől, ez meg amit csinál teljesen nem az.

A kedves mamáról is le lehet vonni ebből következtetések, ha nem akarna beleszólni a kisfia életébe, ő küldte volna el a gyereket a p...ba, minek akarja, hogy ő is ott legyen a randin...

Hidd el nem csak ebbe fog beleszólni...

2017. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerény számításaim szerint, az anyuka majd ott lesz "bizonyos" estéknél is.

Mint tudjuk, ezekbe az estékbe (lehet más időszak is) nem szeretünk harmadik félt bevárni.

Kivéve, ha valaki szereti az extrémeb helyzeteket!


Ugye nem az anyuka fogja majd a fiának felhelyezni a védő felszerelést?:D


Az is lehet, hogy az anyukának sok rossz élménye volt a szerelemmel kapcsolatban.

Nem csoda hogy félti a fiát. De ez nem azt jelenti, hogy a gyerekét is ennyire őrizze!


Lehet hogy már a fiának sikeres lesz az első kapcsolata.

2017. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám a srácnak a helyedben, hogy akkor vidd anyut randizni, neked felnőtt férfi kell, aki önálló döntéseket hoz.


Az ilyen később sem változik... az anyja is megéri a pénzét.


Ez szánalom...


26/F

2017. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Semmi féleképpen sem akarom vele ezt a randit,köríteni sem neki. Azzal indokolja hogy az édesanyja ezért félti ennyire mert az apja alkoholista... Emellett fél hogy csalódás leszek a fia számára..
2017. aug. 9. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!