Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jön be nektek ez a pasi?

Figyelt kérdés

Halál komolyan kérlek benneteket, hogy szigorúan vonatkoztassatok el attól, hogy milyen a zenéje/mi köthető hozzá és csakis magára a személyre vagyis annak külsejére/kisugárzására koncentráljatok. Mondjuk egy ruhaboltban, étteremben megpillantjátok és gőzötök sincs, hogy ki ő. Milyen véleménnyel lennétek róla? Bejönne-e nektek és randiznátok-e vele? Ha nem, mi az oka a döntéseteknek? Mi az a tulajdonság/dolog, aminek a meglétével már simán bejönne nektek? Légyszi konkrét, részletes válaszokat írjatok! Köszi.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=EcIaEHzT6Ao



2017. aug. 10. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Hogyne jönne be nekik. Ha nem magyar, akkor csak jó pasinak számít nekik.
2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

Nekem tetszik, bár kicsit idős lenne hozzám :o Sőt, igazából videóban/miközben énekel, még jobban bejön, mint képen. Jaj, jöhettek lepontozni:(

18/l

2017. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be ez a pasi, nem tetszik a feje.
2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki ez, de nem jön be. Ennél többet nem tudom mit lehetne írni

30/N

2017. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy szépségversenyre való alkat, de nem is quasimodo. Ha randira hívna, igent mondanék, mert mit veszíthetek? Mondjuk az utcán nem biztos, hogy megfordulnék utána, de csúnyának nem csúnya. 22N
2017. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a latinos, spanyol pasik, barna bor és haj, imádom a spanyol nyelvet is és Luis Fonsit is szeretem, mint énekes, a Despacitoval most itthon is egyre többen megismerték, hogy ki ő. De nekem speciel, mint pasi nem annyira jon be, helyes amúgy, csak nekem nem az esetem.
2017. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Persze ez így működik, hogy nekünk mindenki tetszik, aki nem magyar....:DDD Hagyjuk is ezt a logikát.
2017. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya, de egy meleg divattervezőnek néz ki első blikkre, nem kifejezetten vonzó.
2017. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki.
2017. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem ismerem a csávót. Valami híres ember amúgy? Egyébként nagyon hasonlít egyik osztálytársamra még általánosból. Lakatos Arkhimédésznek hívták.
2017. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!