Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jön be nektek ez a pasi?

Figyelt kérdés

Halál komolyan kérlek benneteket, hogy szigorúan vonatkoztassatok el attól, hogy milyen a zenéje/mi köthető hozzá és csakis magára a személyre vagyis annak külsejére/kisugárzására koncentráljatok. Mondjuk egy ruhaboltban, étteremben megpillantjátok és gőzötök sincs, hogy ki ő. Milyen véleménnyel lennétek róla? Bejönne-e nektek és randiznátok-e vele? Ha nem, mi az oka a döntéseteknek? Mi az a tulajdonság/dolog, aminek a meglétével már simán bejönne nektek? Légyszi konkrét, részletes válaszokat írjatok! Köszi.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=EcIaEHzT6Ao



2017. aug. 10. 22:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Alacsony?? Közel 180 cm, ez mióta számít alacsonynak? Amúgy nekem bejönnek a latinos csávók, de ő valahogy nem nem mozgat meg, persze ettől még nem egy csúnya pasi.
2017. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jajajj 65%-os látom neked tényleg problémák vannak a toronyban, ha már a mondatokat sem tudod értelmezni.. Nem is tudom minek foglalkozom "anonim senkikkel", de csak azért mert szerintem nincs meg a szükséges agyi szinted bizonyos dolgokhoz (amit most is bebizonyítottál), még nem jelenti, hogy nem értem a szar poenod. Ezzel saját magad minősíted. Pont azért írtam azt, amit, mert szvsz szánalmasan gyenge az, ahogyan ismeretlen nőket szidsz, "vicckent" előadva. Igen, aki szerint ez vicces, amit az első hszedben írtál, az no comment...Nem értem miért szívod így fel magad rajta, hisz te Huu de sikeres vagy, mert téged nem érdekel...:D Akkor hajrá, Mr.Siker, remélem azért a munkában nem ilyen szar és másokat sértegető poénokkal nyomulsz!!
2017. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Imádom a mediterrán külsejű pasikat,nagyon bejön. 22/L
2017. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

"Alacsony?? Közel 180 cm, ez mióta számít alacsonynak?"


Pedig sajnos te téveszd, ugyanis a pasi csupán 173 magas. Én sem hittem el elsőre, hiszen a videoklipben tényleg egy alfahímnek néz ki. De így igazi sorstárs és példakép a csávó (én 170 vagyok és hasonló helyes borostás stílussal), hiszen egy újabb példáját mutatta meg, hogy alacsony pasiként, bizonyos fokú tehetséggel még mindig lehet érvényesülni az egyetemes női társadalomban. [link]

Egyébként már tűkön ülve vártam az első alacsonyozó hozzászólást. Tulajdonképpen erre ment ki az egész kérdés. Szerintem azon csajoknak, akik írták, hogy nem jön be, tudat alatt ők is a pasi magasságára gondoltak. De tök mindegy, a dala 3 milliárdos nézettségű, a pali most már betegre keresi magát és ezentúl a világ legtutibb puncijait is megkaphatja anélkül, hogy akárki csak egy minimális mértékben is kifogásolná a magasságát. Na nekem egy ilyen élet lenne az álmom. :P

2017. aug. 11. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!