Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne ráírnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ráírnom?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves fiatal hölgy, akivel valahogyan mindig összefutunk. :)


Találkoztunk már Bp-en az egyetemen, Népligetnél a buszállomáson, Arénában, buliban is futottam már vele össze. A héten pedig a munkahelyemen találkoztam vele, mint ügyfél, mind a ketten meglepődtünk egy kicsit. Eddig nem tudtam a nevét, de most az ügyintézés során kiderült, hogy hogyan hívják, hány éves és az is, hogy melyik településen lakik. Az én lakóhelyemtől nem messze lévő településen.


Fiatal, sportos és okos nőnek tűnik így elsőre.

Eddigi találkozók során végig mosolygót és most is jó kedvű volt az ügyintézés során, a beszélgetés során végig kedves volt és én is próbáltam egy kicsit lazábbnak tűnni.

Mivel dolgoztam és többen is voltak ott, ezért nem léptem, de az én nevemet most már ő is tudja.


Tegnap egy kis keresgélés után megtaláltam őt a Facen, van is közös ismerősünk, de nem tudom, hogy bejelöljem-e őt?

Nem vagyok egy Casanova, akinek izmos kockás hasa van, de ápolt külsőm van, öltözködésre is figyelek és hülyének se tartom magamat, 3 évvel idősebb is vagyok mint ő.

Úgy vettem észre, hogy nem voltam közömbös számára, de nem érzem annyira biztosra magamat, főleg mert eddig akiknél próbálkoztam mostanában, mindig elutasítottak. :-/


2017. aug. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajra :) mit veszithetsz?
2017. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Ez olyan dolog amivel tényleg nem veszítesz semmit. Maximum ennek sem kellesz, de legalább kiderül. Én valamilyen formában mindig megkeresem őket, mert nem tudom kihagyni, hogy ne adjam meg az esélyt a dolognak.

Persze lényegében mindig elutasítanak vagy leráznak, de már lepereg rólam, nem törődök a negatív élményével.

2017. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erdemes! Mit veszíthetsz? Elutasít? Na és, jön a masik😉

F.

2017. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelöld be, mit veszíthetsz?
2017. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajrá! Legalább kiderül. A "mi lett volna ha" érzésnél nincs rosszabb. Így max a lányba csalódsz és nem magadban.
2017. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van,én is arra biztatlak,hogy írj neki,lépj vele kapcsolatba.Nem biztos semmi sem,de egy ilyen esetben pont ez a lényeg,hogy érdekel téged,akkor keresd mindenképp:)
2017. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!