Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb lányommal egyidős lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb lányommal egyidős lány tetszik nekem, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem ki én is bejövök neki,legalábbis így gondolom,mert facebookon megtalalt valahogy és megjelölt,pedig nincs honnan tudja a nevem. Mi tévő legyek,mit csinálnátok a helyemben? Visszaigazoljam? Nem beszéltünk még,csak köszönő viszonyban vagyunk. Mindig köszön nekem,ha lát. Szerintetek ezek arra utalhatnak,hogy tetszem neki?

2017. aug. 20. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Szívből remélem, hogy ez, csak egy kamu kérdés.
2017. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
38%
Najo de hany eves a lanyod? Ha 18+ akkor jelold vissza aztan jol lasd el a bajat. Ha 18 alatti akkor meg nyilvan semmit.
2017. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
18+ de valahogy nem akarom elhinni,hogy tetszenék neki(elég bomba),de mégis a jelek,mintha azt mutatnák. Hogy közelítsek vagy mit caináljak,elég gáz lenne ha csak félreérteném a jeleket..
2017. aug. 20. 21:49
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Ha bejelölt,nyugodtan visszaigazolhatod. A többi rajtatok múlik.
2017. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ennyibol (bejelolt es koszon) arra kovetkeztetni, hogy tetszel neki elegge meresz. Aztan kitudja.
2017. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Pedig jo esellyel csak felreerted. Amiket leirtal az egyszeru udvariassagnak tunik nekem. A facebookos bejeloles olyan a mai fiataloknak mint az oxigen.
2017. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnek jelölt egy lány aki látásból ismer, mert megtalált a facebookon. Ez nem feltétlenül jel arra, hogy bejössz neki, a fiatalok szeretik növelni az ismerőseik számát.

31/f

2017. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Visszaigazoljam? Ráírjak? Ti mit tennétek? /47vagyok
2017. aug. 20. 21:56
 9/42 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy legjobb lenne,ha hagynám az egészet,de ez ost annyira felkavart,folyton ő hár a fejemben..
2017. aug. 20. 21:57
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hogy gondolod ezt. A lanyod neveloanyja egyidos lenne a lanyoddal, nagyon gaz lenne minden csaladi osszejovetel.
2017. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!