Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ram miert az ilyen "rosszlanyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ram miert az ilyen "rosszlanyok" tapadnak mindig? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Miert mindig az ilyen tipusu csajok talalnak meg nem ertem. Mar regebben is volt "dolgom" ilyen tipusu lanyokkal bar inkabb csak rovidebb alkalmi kapcsolatra.

Most is egy ilyen lannyal "ismerkedek" de olyan erdekes ez. Hat kulsore nagyon nagyon szep, foleg arcra de az alakja is szuper, vekony de megis viszonylag nagy a feneke meg a melle is -legalabbis ruhan at- eloszor nem volt szimpi mert tul nagykepuen viselkedett, le se sz@*rt. Aztan mivel sokat mozogtunk egy "korbe" igy eleg sokszor lattam, de nem beszeltunk egeszen addig mig el nem kezdett flortolgetni de azt sem vettem fel mert eloszor nem volt szimpi mint irtam.

De egyszercsak leszolitott hogy ugy mondjam, hogy menjek mar oda kerdezni akar valamit, ott ultek a baratnoivel. Aztan elkezdtunk beszelgetni meg ismerkedni es vegul mar egeszen ott tartunk, hogy megkomolyodott a dolog.


A lenyeg az, hogy O olyan "rosszlany" tipus hogy igy mondjam, tudom hogy mennyi pasija volt, hallottam rola. Meg olyan tuzrolpattant tipus, elegge magabiztos is kicsit tulontul is az. De ki is log a tomegbol, ugy ahogy van.

Nekem meg inkabb mindig a szuzies kislanyos csajok tetszettek akik inkabb visszahuzodo kis artatlannak tuntek (aztan valahogy sosem voltak azok :)). O meg pont nem ilyen. De mar regebben is az ilyesmi csajok tapadtak ram, pedig en inkabb az ellentete vagyok csak ferfiban.


Igazabol mar csok megvolt tegnap elott (vegulis mar kb 6 honapja ismerjuk egymast) es igazabol igy is egesz nap beszelgetunk, nagyon egy hullamhosszra kerultunk mert aranyos es okos lany. Es mar kezd mas lenni mint amilyennek eloszor gondoltam, szerintem amugy legbelul nagyon erzekeny romantikus lehet. Kicsit tul, nem is tudom milyen.

Par ismerosomet beavattam a dologba es mondtak, hogy hulye vagyok ha elszalasztok egy ilyen csajt. Csak nem tudom miert, neha ugy erzem nem hozzam valo, vagy hogy en nem vagyok eleg nemtudom. O akarna tobbet, latom rajta. Szerintem szerelmes is talan de ezt nem mondom biztosra. Nekem is nagyon O jar a fejembe de felek hogy pofara ejtene ertitek. Bar allitolag o peldaul sosem csalt meg senkit, mondjuk hulye is lett volna bevallani. Probalom targyilagosan kezelni a helyzetet mert a legutobbi szerelmi afferom nagyon rosszul vegzodott es eleg nagyot csalodtam, nem akarom ezt ujra. De az a baj, hogy mar nem kozombos. Amugy idosebb nalam, O mar 27 en 24 vagyok.


2017. aug. 21. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne hisztizz, te szerencsétlen. Rád legalább tapadnak a csajok, engem le sem szarnak.
2017. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Odahívott, mert ő kérdezni akar valamit? És te odamentél? Ajj... :S
2017. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
végig azt hittem, hogy 16 éves vagy.
2017. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tűntél 16-17-nél többnek az utolsó mondatig.

Én azt mondom, feküdj le vele néhányszor, aztán mondd, hogy ne haragudj, én a kis visszahúzódó ártatlannak tűnő, szűzies lányokat szeretem. :)

2017. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan mint ha egy domina talált volna magának egy pincsit. Ne haragudj, de ha nem veszed át az irányítást, akkor úgy fog pattogtatni ahogy kedve tartja. Lehet akármilyen aranyos, de az ilyen szokta azt hinni hogy ő a hercegnő akit másnak ki kell szolgálnia. Hisztik, viták, nyávogások. Te tudod, de az ilyen nőket én sem szeretem.
2017. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele egész nap! Ne legyél az érzelmi tanpona! Az ilyen lányoknak vannak az érzelmi tanponjai(te), és a hímrimgyóik.
2018. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a tanpon?
2018. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!