Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazatok van hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazatok van hogy a magyar nők extra válogatósak, mert ebben a videóban a párok legalább felénél azt érzem, szép lány van olyan sráccal, akivel sosem randiznék. Szerintetek?

2017. aug. 24. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem férfi vagy.
2017. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szerintem te meg okoskodó.

21/N

2017. aug. 24. 15:00
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Itt gyk-n ez az egyik magyarázata a lúzer pasiknak arra, hogy miért nincs nőjük :D Ennyi. A másik az állítólagos férfitöbblet, ami kamu, mert a legfrissebb statisztika szerint a nők vannak többen az országban. Badummtss.
2017. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát a férfitöbblet hülyeséget azért hangoztatják, mert a társkeresőn több a szexéhes faszika.
2017. aug. 24. 15:04
 5/19 A kérdező kommentje:
Tuti nem végeztek egyetemet, na. :D
2017. aug. 24. 15:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hát csak 3 percet néztem meg, és nő se vagyok, de megértelek
2017. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 24. 15:09
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
#3 Ennyire azért nem egyszerű a dolog. Képzeld el, hogy egy osztályban (ilyen példát mondok, mert sok itt a gyerek) van 15 fiú és 15 lány. 5 lány összejön 5 fiúval. Marad 10 fiú és 10 lány. 6 lány nem akar párkapcsoalatot, 2 fiú szintén nem. A "társkereső klubban" marad tehát 4 lány és 8 fiú. Tadáááám! Kétszer annyi fiú, mint lány, pedig az osztályban azonos a számuk. Bárki meggyőződhet a helyzetről. Fel kell menni egy társkeresőre férfiként és nőként egyszerre, aztán láss csodát. Én megtettem, és pontosan azt tapasztaltam, amiről itt sok férfi beszél. Persze könnyebb lelúzerezni őket (minket), mint kicsit a dolog mélyére ásni.
2017. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves Kolompár úr. Ha társkereső férfitöbblet van, az nem egyenlő a férfitöbblettel Magyarországban. És a gyakoris férfiak nem azt irkálják, hogy társkereső férfitöbblet van, hanem hogy férfitöbblet van Magyarországban.
2017. aug. 24. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Ez párkapcsolat kategória. Nyilvánvaló, hogy aki itt férfitöbbletről beszél az nem a népességi statisztikákra gondol, hanem arra, hogy a társkeresés világában van férfitöbblet. Amúgy attól, hogy nem vagyok rokonszenves, nyugodtan tegezhetsz.
2017. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!