Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! A gazdagot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! A gazdagot vagy az átlagos pasit választanátok? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát úgy érzem, tegyünk pontot ennek a sztereotípia végére! Hogy igazából a nők csak a pénzes, sikeres pasikra buknak stb.

A helyzet a következő: ha lenne két pasi, átlagos-jó kinézettel, de viszont az egyik pénzben is átlagos lenne, a másik viszont gazdag lenne - KIT VÁLASZTANÁTOk?

Hangsúlyozom, a pénzen kívül mindenben hasonlóak lennének...



2017. aug. 25. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyban fugg a szemelyisegtol. Nincs sok tapasztalatom a gazdagokkal, de nagyon sokaig szerelmes voltam egybe. Nem a penze, hanem a szemelyisege miatt. Aztan tob idot toltottunk egyutt mas kozegben, es akkor elkezdett zavarni a gazdagsaga: majdnem letort a labaujja, h 700 m-t setalni kellett es nem lehetett kocsival menni;nem takaritok, nem nyirok fuvet, eszmeletlenul soher, stb egyszoval a hetkoznapi dolgokrol teljesen maskepp velekedtunk. A mai napig kedvelem ot, mert egyebkent egy csupasziv ember, de nem tudnek a parja lenni az eltero nezopontunk miatt. Tehat a szemelyesig sokkal fontosabb, min
2017. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyiket sem választanám, mert egyikkel sem illenék össze. Olyan nincs, hogy két emberrel teljesen egyformán jól érzem magam, legfeljebb barátság esetén. Ha többről van szó, akkor az egyikkel mindenképpen jobban érzem magam, és őt választom, de ez nem a pénzen múlik. Szóval ha a gazdagabbal érzem jól magam, akkor őt választanám, ha az átlagossal érzem jobban magam, akkor őt választanám.
2017. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szorgalmas alatt azt érted, hogy becsülettel ledolgozza a 12 órácskáját heti 5-6x? Kösz, de akkor a pénzeset, mivel azt mondtad, mindenben egyformák, így fontos az együtt töltött idő mennyisége, minősége is.
2017. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok elengedve anyagilag és nincs sok támogatásom sem a szüleim részéről, én jobban örülnék egy olyan társnak, aki ezt megérti. Volt már nálam jobb módú párom, nem éreztem magam jól vele, annyira könnyelműen beszélt a pénzről, hogy nagyon kellemetlenül éreztem magam. Nem vagyunk mi sem szegények, de én nem tudok vállvonogatva "majd kifizetem a tandíjat" meg "majd beköltözöm a lakásba, amit vesznek nekem" módon élni. Jobban szeretem, ha valaki megérti, hogy miért küzdök és nekem mennyire nagy dolog lesz, ga majd a saját lábamon állhatok.:)
2018. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!