Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről kezdjek beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdjek beszélgetni egy lánnyal, akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Szóval sose beszéltünk egymással, csak szia-szia, születésnap, névnap esetén felköszöntöttem és ennyi. Szeretnék vele jobban megismerkedni. Természetesen ha az írásbeli beszélgetés pozitív, rövid időn belül kérnék egy személyes találkozót, nem vagyok az internetes ismerkedés híve.

2017. szept. 3. 13:35
 1/5 anonim válasza:
57%
aleirhatod h hol lattad aztan kerdezgesd h mi erdekli ilyesmik utana mar jon magatol
2017. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Tök mindegy. Minden azon múlik, hogy külsőre tetszel-e neki.
2017. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CFB ***** válasza:

Ha nem szereted a netes chatet, akkor kB azzal kéne kezdeni, h akarna-e beléd találkozni. Egyébként egy lánynak többnyire fontos, hogyha valaki ír, az helyes legyen, pl j/ly; legyen mondani valója; lehessen vele miről beszélgetni; sokakat idegesít, ha a másik fél nem használ ékezeteket.

Ha beszélgetni akarsz vele (pl chaten), akkor általában azok "maradnak talpon", akiknek nem kell segítség, pl témát adni beszélgetéshez.

Egy lánnyal szinte mindenről lehet beszélgetni. (Velem pl konkrétan mindenről, ezt vedd szó szerint. Viszont figyelj rá, bogy ne érints lehetőleg érzékeny témát. Szerintem ez leginkább a havi/periódus lehet, talán első szex, vagy hasonlók. Sokan azt se szeretik, ha a magasságuk után a testsúlyukat kérdezik meg, mert abból a fiú utána meg tudja mondani, hogy kövér vagy, vagy nem, ez lényegtelen; egyszerűen sokan nem szeretik). Kérdezgesd, mit szeret. Állatok, együttesek, zenék, kedvenc szín, suli, bulik, volt-e valahol (pl mozi barátnőkkel), milyen zenéket szeret, mit sportol, stb...

2017. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CFB ***** válasza:
Remélem segítettem
2017. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. szept. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!