Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy negyvenes évei vége felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes évei vége felé járó, átlagos kinézetű és egzisztenciajú, de átlag feletti érzelmekre képes férfi találhat még partnert esetleg társat a fiatalabb, harminc körüli Nők között?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy vannak olyan lányok, nők, akik ebben a korosztályban szeretnék megtalálni a partnerüket, esetleg hosszabb távra szóló társukat? Elsősorban az érintett korosztályba tartozó hölgyek válasza érdekelne! Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2017. szept. 3. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
nem
2017. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Oka?
2017. szept. 3. 18:57
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Talán a nem túl előnyös kinézetű nők között találhatsz olyan, aki épp erre vágyik. Ha már mindenképp fiatal kell.

A normál 30-as nők nem éppen az öregedő 50-es pasit várják. Általában.

2017. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg. alacsony, kövér lányt talán igen
2017. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
#4 A magas dagadt talán jobb?
2017. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy az előttem szólók írták.

Ha nem bánod inkább elmesélem a saját esetemet. 28 éves voltam, a pasi aki kitartóan próbálkozott nálam (egy átlagos kinézetű és érzelmekkel teli) vagy 47 körül. Egyrészt borzasztó öregnek láttam, másrészt engem taszított az az általa érzelemnek nevezett stílus, amit én egy ragadós, nyálas stílusnak láttam.

Nem akartam tőle semmit, egy kicsit nehezen fogta fel, mert nem értette, miért nem... de a lényeg, végül talált magának egy nőt, egy egyszerű falusi lányt, hogy is mondjam... nem túl szép arcú, kissé széles. De évek óta együtt vannak, gyerekük is született.


Úgyhogy, igen, van rá esélyed.

2017. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl sok lenne 15-20 év korkülönbség.
2017. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Őszinte leszek: azért is, mert bőven 50 felett is szeretnék még jókat szexelni.
2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Eljön az a kor, mikor bankszámlával lehet hódítani.
2017. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Simán! Evolúciós okokból rengeteg fiatal lánynak tetszik az őszülő halánték, a beérett egzisztencia. De ehhez persze érteni kell a nők nyelvén, tudni kell, mikor mit szeret hallani. Ismerni kell a női lélek rejtelmeit, és megadni a csajnak, amire valóban vágyik. Odafigyelést, törődést, biztonságot, szerelmet.
2017. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!