Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zenész srác negativum vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenész srác negativum vagy pozitivum?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányok ha egy húszon éves srác jártas a zenében, zongora meg mondjuk trombita, szaxofon.. és jár is zenekarokkal zenélni, ez inkább negatívan vagy pozitívan befolyásolja az ismerkedést?!

Köszi a válaszokat!



2017. szept. 4. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyik se.


F

2017. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen nem szeretem a muveszfiukat.

De, akkor mar inkabb komoly zenebel foglalkozzon, ne loti futi gitaros legyen valami szr bandaba ami 1x fellepett az a38as hajon

2017. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy-két kivétellel minden barátom zenész volt. Megvannak az előnyei és a hátrányai is. Én nagyon szerettem ezt a közeget, a koncertekre járást, a kiterjedt haveri kört, bulikat. Vannak szintek, de alapvetően egy állandó második szerep jut a barátnőknek a zene mellett, ha nem sima hobbizenészről beszélünk. Sok turné, ha próba van menni kell, a közös programok vagy összejönnek vagy nem. Gruppik, pia, hétvégék a párod nélkül. Valaki ezt bírja, valaki nem. Én szerettem és soha egy percét sem bántam meg, de szerintem keveseknek megy hosszútávon. A zenész dolog a legtöbb lánynak kifejezetten imponál, úgyhoyg szerintem előny is a csajozásnál, csak ha valakivel hosszabb távon gondolkodsz, győződj meg róla, hogy tudja mit vállalt.
2017. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Abszolút pozitív! A művészlelkek cukik; plusz elismeréssel vagyok azok iránt, akik tudnak játszani valamilyen hanxeren.
2017. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy legtöbb zenész önjelölt gitáros vagy szintetizátoros félőrült, az igazi művészek meg a művésznőkkel jönnek össze.
2017. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mindig énekelnek meg játszanak. Engem az ilyen halálra untat.
2017. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkepp pozitiv!!:)

25/N

2017. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Olvastam 1x egy felmérést amiben az volt hogy a nőknek vonzó ha a pasi hangszeren játszik. Míg fordítva ez nincs így, a pasiknak nem számít ha a lány tud játszani valami hangszeren. Nekem személy szerint nagyon bejön, főleg ha zongorázik a pasi, mivel én is azt csinálom:)L
2017. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semleges. Vannak ettől sokkal fontosabb dolgok.
2017. szept. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki hogyan áll hozzá. Volt 4 zenész ismerősöm. Mindnek volt komoly kapcsolata, de mellette azért sorba vitték a lányokat ágyba.
2017. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!