Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ertelme ismeretlenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme ismeretlenre rairni kozossegi oldalon ismerkedes celjabol?

Figyelt kérdés
Szeretnek megismerni egy lanyt, nem lakik messze, de 0-hoz konvergal az eselye annak, hogy osszefussak vele az utcan.

2017. szept. 10. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Add fel. Senki nem ismerkedik már így. Sőt, szinte mindenhogy tilos.


Kivéve ha nagyon szép vagy, de mivel itt a kérdés, ezért valószínűleg nem vagy az.

2017. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszabb ***** válasza:
56%
Nem kéne erőltetni az internetes ismerkedés/kezdeményezést még úgy sem, ha egy lépcsőházban laknátok sem. Majd eljön a te időd, amikor találkozni fogtok. Legyél türelmes.
2017. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

biztos több értelme van mint várni, hogy összefuss vele.

mi a legrosszabb ami történhet? nem tetszel neki/barátja van/egyéb és nem ír vissza? hát aztán, úgyse futsz vele össze sose


egy próbát megérhet, nincs mit nagyon veszteni

2017. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mien érdekes akár pozitívan álsz hozzá akár negatívan mind a két dologgal elindítasz valamit.De ha nem teszel semmit akkor nem fog történni semmi.Írj rá nyugodtan privátba valami majd lesz és kész.;)
2017. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha meg sem próbálod, soha nem tudod meg, hogy a te kiszemelted hogy áll ehhez.

Én egyébként nyitott vagyok a lehetőségre akár így is, feltéve, ha a másik fél nem úgy áll hozzá, hogy tetszenek neki a fotóim, de még személyesen nem is találkoztunk, és gőze sincs, milyen ember vagyok, viszont ő már az esküvői harangokat hallja... stb. Nem szeretem, ha valaki túl gyorsan akar haladni az ismerkedéssel. Tudom, rövid az élet, de csak a romantikus amerikai filmekben működik ez ilyen gyorsan, a valóságban jobban át kell gondolni, ki mellett határozzuk el magunkat, hogy ne az legyen, hogy pár hónap múlva szakítunk és jöhet a következő, mert mégse olyan a másik, amilyennek a képről elképzelték.

2017. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Egy próbát megér. Kérdezem: mit veszítesz vele? Semmit!

Én is írtam pár hete egy szimpatikus lányra, van sok közös ismerősünk. Kézbesítve lett az üzenet, de nem olvasta el. Mit tegyek-megyek tovább! :)


29f

2017. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kézbesítve lett az üzenet, de nem olvasta el." - Lehet, hogy még meg sem kapta, én is jártam már így, hogy hetekkel, hónapokkal később érkezett meg hozzám egy üzenet, csak mert aki küldte, az nem az ismerősöm. :-)
2017. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkitol a kulturalt, korrekt valaszokat, velemenyeket. Valoban nem ez a legjobb modja a tarskeresesnek, de veszteni valo valoban nincs, es persze sikertortenekrol is lehet hallani. 25F
2017. szept. 10. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:

#2


Ha meg mégse, akkor "így járt és ennyi?"

2017. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van értelme, ha nem lerohanod a másikat. Több kapcsolatom is alakult így. Simán, általános beszélgetéssel indul. Tudok olyan érdekes lenni, hogy fenn tartsam a másik érdeklődését, már lehet tovább lépni. Azért, ez olyan, húszból, ha egy hajlandó beszélgetni. Kb, a továbblépésnél is ez az arány.
2017. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!