Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak, hogy ő írjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak, hogy ő írjon?

Figyelt kérdés
Egy ideje összejárok a sráccal. Kölcsönösen jól érezzük magunkat együtt. A fiú viszont nem áll jó író hírében. Jelezte is, hogy nem nagyon ír rá senkire se, jobb ha neki is én írok mindig. Megkértem, hogy most kivételesen keressen ő engem... Meddig várjak, hogy ír-e?

2017. szept. 17. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Max. néhány napig. Ha addig nem ír, nyilván nem érdekled. Egy sziához nem kell bölcsész doktori.
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratu. A srac csicskaja lettel :D
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy o nem keres teged?
2017. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiú viszont nem áll jó író hírében. Jelezte is, hogy nem nagyon ír rá senkire se, jobb ha neki is én írok mindig.


Mi van? Hány évesek vagytok ti? Tuti jó kategóriába írtad ki?

2017. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22L 24F
2017. szept. 17. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Babazsúr kategória.

S ez első két válaszolóra is igaz.

2017. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy percig nem várnék!Úgysem fog keresni,csak akkor,ha hiánya lesz.Elvégre ez egy szexkapcsolat,csak erről szól,így csak a tested érdekli,nem te magad.Ha neked ez így jó,kivárod,amíg szexelni akar,ha kevés,akkor inkább hagyd!
2017. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy sikerült egy ilyen pasival összejárnod, kedvében járnod! Jellemző! Utána meg siránkoztok. :) Lehet lepontozni. ;)
2017. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!