Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon fáj, jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj, jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A munkahelyen beleszerettem az egyik főnökömbe, aki 10 évbel idősebb, mint én. Mindig szemeztünk, meg viccelődött, udvarolt, sertepertélt körülöttem, azt hittem, hogy én is nagyon tetszem neki, és csak arra vár, hogy lépjek. Mindig mondta, hogy ha így fojtatja, sose lesz senkije (sokat dolgozik, hétvégén is),meg hogy csalódott a nőkben. Én ezeket mindet egyértelműen a közeledés jelének vettem. Aztán úgy gondoltam, nem bírom tovább, hogy nem történik semmi, beszélek vele, konkrétan rákérdezek, akar e valamit, vagy sem. Bementem hozzá, leültem elé beszélgetni, és kimondtam, hogy tetszik nekem... Azt mondta, hogy ez jól esik neki, de én mennyivel fiatalabb vagyok, gyerekes vagyok (pedig egyáltalán nem),és hogy sokat dolgozik, a munkája miatt nincs ideje kapcsolatra... Aztán a gyerekes vagyokon kiakadtam, és mondtam neki, hogy de hiszen nem is ismer, és azt mondta, hogy nem is akar megismerni... Én itt totál padlót fogtam... 24 éves felnőtt, érett gondolkodású nő vagyok... Évek óta dolgozom, egyedül élek és eltartom magam... Egyszerűen nem tértem magamhoz... Nagyon bánt ez az egész, mert amiket csinált, azt tényleg kb csak olyan pasi tesz, akinek nagyon tetszem... Ráadásul mások is mondták... Azóta máshol dolgozom, de borzasztóan hiányzik, próbáltam elfelejteni, de nem tudom... Nekem ő tökéletesnek tűnt... Mikor valaki felhozza őt előttem, nagyon rosszul érzem magam... Nem értem a viselkedését... Hogy ez mire volt jó...
2017. szept. 18. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Javítalak: 24 éves, éretlen gondolkodású KISLÁNY vagy még...
2017. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Magyarul kikezdtél a fönököddel, egyértelmüen ajánlatot tettél neki és megsértödtél, mert nem volt rá vevö!

A "felnőtt, érett gondolkodású nő"-töl nagyon messze vagy, ha ilyen egyáltalán eszedbe jutott!!!!

2017. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lennék éretlen?! Ez a férfi mindenki számára láthatóan udvarolt nekem mindenki előtt, de nem hívott el soha sehova. Ezt mással nem csinálta. Arra gondoltam, amire más is, hogy biztos csak félénkebb fajta, vagy hogy nem biztos benne, hogy ő is tetszik nekem. Aztán megelégeltem, és válaszút elé állítottam. Ez mitől lenne gyerekes?? Az véletlenül sem gyerekes, hogy udvarolunk egy nőnek, aztán h.ének nézzük ennyi idős fejjel, ugye?!
2017. szept. 18. 07:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz hülyének.

Hülyének akkor nézne, ha család mellett heti 3-4-szer szétnyitná a lábaidat.

Szerintem tök korrekt, hogy feketén-fehéren megmondta neked az igazat.

2017. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aztán úgy döntöttem, hogy akkor többet nem látjuk egymást. Ő most azt hiszi, hogy utálom, és el akarom kerülni. Azóta is folyton hallok róla, hogy milyen boldogtalan...
2017. szept. 18. 07:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy az mennyire voüt korrekt velem szemben, hogy napi szinten udvarolt, és elhitette velem, hogy tetszem neki?!
2017. szept. 18. 07:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmit rosszul. Le lett tisztázva. Innentől tudod hányadán álltok és ha fáj is, túl tudsz lépni az egészen. Sokszor vannak félreértések, főleg ha egyik fél részéről alakul érzés. Én is mindig hülyéskedek, kedves vagyok, kétértelmű beszólások, stb, már azzal, aki veszi a lapot. Viszont, csak ennyi és nem több. Annyi, jobb hangulatban telik a nap. Volt aki gondolt mögé többet. Jó ezt minél előbb tisztázni.
2017. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A szimpla h.lyéskedés meg konkrét udvarlás közt óriási külömbség van. Ő udvarolt, nem csak egyszerűen beszólogatott.
2017. szept. 18. 08:07
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Az "udvarlás" csak a te fejedben volt az, szerinte nem.


Egyetlen korrekt fönök sem kezd beosztottal, föleg nem, ha kezdeményez.

2017. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"A munkahelyen beleszerettem az egyik főnökömbe"

Ezt a mondatodat olvasd el még párszor és utána mond hogy érett vagy. Már bocsi de semmi nem volt köztetek, nem csak intimitás de még egy randi sem, viszont te már szerelmes vagy, mint egy diáklány a tanárába kb. Sztem nagyon félreértetted a jeleit, pont azért mert fingod sincs a férfiakról. Egy 34 éves férfi randira fogja hívni azt a nőt aki érdekli. És ennyi, nincs kérdés. Ne játszd a megsértődöttet, egy érett nő elfogadja a visszautasítást és azonnal továbblép! 28/N

2017. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!