Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy már nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már nem tetszem neki? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, kb 2 hete kezdtünk el beszélni, nekem már korábban bejött, ő meg most hogy megismert nagyon megtetszettem neki, elhívott többször is suli után kiülni valahova, aztán valami el is kezdődött köztünk, de most utóbbi egy hétben, mintha megfordult volna, és mintha csak én kezdeményeznék. Én veszem rá, hogy talizzunk, én írok mindig rá, holott előtte azt kifogásolta, hogy mindig csak ő ír. Most megnéztem mi van, ha nem írok rá, szombat reggel beszéltünk utoljára és azóta sem írt. Hirtelen fellángolás volt csak a részéről? Sok ilyen van? A lányok hajlamosak erre? Nincs nagy tapasztalatom a témában.
2017. szept. 18. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
ideje lenne ferfikent viselkedned
2017. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"elhívott többször is suli után kiülni valahova, aztán valami el is kezdődött köztünk"


Volt csók? Komoly randi?


Mert ha nem, akkor ezek hiányoztak...

2017. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Volt csók, azóta többször is kiültünk és megbeszéltük, hogy hogy legyen, végül arra jutottunk, hogy inkább egy ilyen lazább kapcsolat kéne. Viszont a laza kapcsolat is kapcsolat, és elég egyirányúnak érzem.


#1: Nem tudok mit kezdeni ezzel a válaszoddal, vagy ha úgy gondolod, tényleg nem viselkedek férfiként, akkor fejtsd ki pls, hogy mit értesz ezalatt. Mert ez így nem valami konkrét.

2017. szept. 18. 10:34
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

A lany hivott el randizni, o kozeledett feled egy heten keresztul.


Most atrakta rad a "terhet", kivancsi, hogy te keresed e magadtol. Egy het utan ne kezdj el panaszkodni.


Nameg mit szamit ez? Ha te elhivod es osszejon a talalkozo, akkor minden remek.


Persze jelentheti azt, hogy mar nem erdekled. Ez sincs kizarva.

2017. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ez a lazaság barátság extrákkal típus v inkább csak szex, és más semmi felé tolódik?
2017. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Előbbi
2017. szept. 18. 14:42
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy most több extra kell, mert már türelmetlen :)
2017. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, szűz még, meg kétszer is felhívtam hozzánk, amikor szülők nem voltak itt és azt mondta, lusta feljönni, habár nem is azért hívtam, hogy szexeljünk. De mindegy, most nem is ez a kérdés, hanem hogy mit csináljak, írjak rá? Vagy most már várjam ki, amíg ő ír? Szerdán megyek suliba, inkább várjam meg, amíg ott összefutunk és akk élőbe kérdőre vonom, hogy miért nem írt? Mi van, ha most ő is arra vár, hogy írjak, és azt hiszi, már nem érdeklődök iránta?
2017. szept. 18. 15:03
 9/14 anonim ***** válasza:

óóó, akkor írj! :D

de ne támadólag közelíts, nem lehet szó kérdőre vonásról, amikor közelebb szeretnél kerülni valakihez!

2017. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én most ráírtam, h mért nem ír magától, de elv legutóbb ő írt rám, ami igaz, bár csak pár óra telt el az előtte lévő beszélgetéstől. Előtte viszont mindig én :D
2017. szept. 18. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!