Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ismerkedesnel nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ismerkedesnel nektek szamit hogy a lanynak van e kocsija?

Figyelt kérdés
szimpatikus, ha a nonek van autoja, szep autoja vagy egyaltalan nem szamit
2017. szept. 18. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sose számított
2017. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem érdekes, nem döntő.
2017. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem számít. De ha van, akkor márkától, típustól, évjárattól függetlenül szimpatikus az, ha nem okádék kívül-belül, hanem gondozva van. Többi nem számít.
2017. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel. Sose kerül szóba ilyesmi, főleg nem az elején.
2017. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyagias, és nem ilyesmiben mérem az emberek értékét. Ha van neki, akkor örülök, és azt mondom, használja egészséggel, ha meg nincs, akkor nem tragédia. Másrészt az sem mindegy, hogy az adott nő henceg-e a kocsijával, vagy hogy a kőgazdag apuci vagyonával villog-e ily módon, ez azért sokat elárul egy ember jelleméről.
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan lesz egy BMW-m. #fiukirjatok
2017. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na most itt mindenki azt mondja, hogy nem számít:)

Ez érthető is, nem attól lesz valaki jobb vagy rosszabb ember, hogy van-e autója vagy nincs.

De azért persze, hogy jó ha van. Én bevallom, nálam előny.

2017. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem személyiségében van autója, nem számít.
2017. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs, akkor az nem mínusz pont. Ha van, akkor az +1 pont egy 1000 pontos skálán.


Én 23 éves vagyok kocsi és jogsi nélkül és nem is tervezek a közeljövőben. De volt már két barátnőm, akinek jogsija is volt, plusz rengeteget vezették a családi kocsit.


Talán ami később "extra" volt, hogy többször kimentünk a város szélére, a határba szexelni a kocsiban. Meg hogy mikor ők vezettek, akkor én tudtam inni.

2017. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6-os:


Nekem már van

2017. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!