Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy nővel majd az x. alkalom után lefeküdtünk.

2 nappal később találkoztunk és élőben megmondtam neki, hogy én csak ennyit szerettem volna (persze finoman közöltem, nem hidegvérrel). Ott az utcán kiverte a hisztit és ordított velem, hogy mekkora szemét vagyok.

És az ismerőseim is haragszanak rám most. De nem értem. Ha fordítva lenne (vagyis ő dobott volna és én lennék kiakadva) akkor pedig mindenki mondaná, hogy lépjek tovább nem nagy ügy...


2017. szept. 18. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen, es luzer is, hogy csak hazudozassal tudsz not lefektetni. Az igazan jo es vonzo ferfiakkal lefekszenek akkor is, ha elore kozli az illeto, hogy nem keres komoly kapcsolatot.
2017. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%
Jónapot!Tiszteletem!
2017. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2%

1. Mi a szarnak terjeszted ezt a sztorit így az ismerősi körödben?


2. Ennyire tapasztalatlan vagy ebben? Nyilván mindenki rád haragszik. És úgy is tűnik még nekem is, hogy te most csak szándékosan értetlenkedsz itt. Te is tudod, hogy a férfiakat szeretik elítélni azért, mert nem olyanok, mint a nők.


3. És ami ELDÖNTI HOGY SZEMÉT VAGY-E: Ő mondta neked hogy mit akar tőled?

Mert ha nem, akkor te is jogosan feltételezhetted, hogy ő is egy alkalmat akar, mint te. De ha mondta hogy ő most fú de mekkora kapcsolatot keres, akkor igen, azért igen.

Ha így ismerkedsz, akkor arra figyelj, hogy inkább egyáltalán ne beszéljetek arról hogy ki mit akar és akkor te is jogosan feltételezheted, hogy ő is csak alkalmit akar.

2017. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

" Mi a szarnak terjeszted ezt a sztorit így az ismerősi körödben? "

A csaj terjeszti, nem én.

Amúgy nem került szóba, hogy komoly vagy alkalmi lesz-e ebből. Tehát nem hitegettem.

2017. szept. 18. 17:25
 5/25 anonim ***** válasza:
15%

1:


Szóval ha valaki nincs külsőre/természetre a legvonzóbb férfiak 10%-ában, akkor az mondjon is le az alkalmi szexről? A legdögösebb playboyok, akik a legjobban néznek ki és természetesen jönnek a szájukból a csajokról bugyit lebeszélő mondatok, ők szexelhetnek össze-vissza, de ha valaki külsőre vagy belsőre nem ilyen ember, annak nem szabad?

Mert most kb ezt mondtad.

2017. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

En nem mondtam, hogy nem szabad osszevissza szexelni, de hazudozni "nem szabad", nyilvan torveny nem bunteti, de pl egy ilyen utan, plane ha terjed pletykakent en mar nem vennek komolyan egy ferfit, ha valaha megiscsak komolyat keresne. Marpedig az ilyesmi elterjed vagy visszahallja barhonnan az ember :)) Szoval errol ennyit.

Es ismerek ferfiakat, akik tudnak alkalmi szexpartnert talalni ugy is, hogy egyaltalan nem TOP 10-es pasik kulsore.

2017. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Normális emberek ezt tisztázzák, h ki mire számít az ismerkedés alapján, főleg ha csak szexet. Azért hihetetlen tahóságra utal, h még a szex előtt sem böfögtél fel annyit a csajnak, h "Figyu, csak szexet szeretnék tőled, ezért ha te mást gondoltál, akkor most döntsd el.". Na, mire tippelsz? Lefeküdt volna veled? 99%, h nem és te pont ezt akartod titkon elkerülni, h elutasítsanak és neked a macid megjárhassa a málnást.. Undorító. NŐNÉL IS!!! Érdekes, szex után betudtad nyögni, h "Bocs, de csak ennyire kellettél!"? Előtte miért nem? Mert féltél, h akkor a csaj rád sem nézne... Szánalom!
2017. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy az. Csajok fordított esetben elsunnyognak, nem közlik face to face. Te korrekt voltál.
2017. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen sza.rháziak miatt mint te nem bíznak a nők a férfiakban.


És issza a levét a többi pasi aki normális kapcsolatot szeretne kialakítani.

2017. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Engem dobott már nő szex után egyből. De úgy, hogy nem vette fel másnap a telefont. Na ugye-ugye- ez már nem annyira felháborító...de ha férfi csinálja egy nővel akkor koncoljuk fel.
2017. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!