Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, mikor valaki ismeretlenül elítél, mert félreismer, és nem akar megismerni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nem ismer magánéletben, csak munkahelyen, ott is csak pár szóban, ami alapján semmit sem lehet megmondani rólam.
2017. szept. 18. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Az emberek sokszor tévednek, hisz limitált az információ. Meg logikus is, hogy azt ismerné meg az ember, akit eleve ezen limitált infókból is már szimpatikusnak tart s nem azt, akit unszimpatikusnak.
2017. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szive joga.
2017. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi, hagyom a francba.
2017. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindennapos dolog.

Elég itt olvasgatnod. Két mondatból úgy ítélkeznek, mint egy bíró, aki több ezer oldalt átrágott egy ügyben.

2017. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul. Nem lehet mit tenni vele.

De ha nem akar megismerni, én se törném magam.

2017. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a velemenyem, hogy elitelni a jelenseget nem szabad, az elso jol megfogalmazta miert. Mindenkivel elofordul szerintem. Velem is fordult mar elo, azota ovatosabban itelkezem, nem veszem 100 szazalekosnak az elso benyomast meg a megerzeseimet.
2017. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleve minek aggódjak azon, ha egy ilyen felszínes ember nem kedvel? Én sem kedvelém őt, akkor meg doszt mindegy mit gondol rólam. Nem fog mindenki szeretni ezt el kell fogadni. Én se szeretek mindenkit.
2017. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az én(vagyis tied) hibám lenne akkor. Aki elrontja az első benyomást, az így járt :/

Ebből is látszik, hogy munka során is mennyire fontosak az emberi kapcsolatok, és nem lehet mindig ragaszkodni az etiketthez. Bár ha munkát nézzük, akkor ez itt kialakult szitu jó a munkáltatónak, de ha egy üzletfél lenne ilyen rideg veled, az nem lenne jó :D

2017. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!