Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felhívni magamra a figyelmét, anélkül, hogy beégetném magam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nálam kicsit idősebb srác az egyetemen. Van két közös óránk, az egyik egy előadás, a másik egy kiscsoportos szeminárium (itt figyeltem fel rá).

Gyerekesen szoktam nézni (a szoktam túlzás, eddig 2x volt ez az óra, de értitek). Nem vagyunk ismerősök facebook-on, hogy ott esetleg ráírhassak, hogy lesz-e óra (ami mondjuk fura lenne, mert a barátnőim is járnak erre a szemináriumra, tehát nyilván őket kérdezném meg, ha nem tudok valamit).

Neki is két haverja ott van, velük szokott lógni óra előtt, én meg mindig csak kezdésre tudok odaérni, így nem tudom elkapni még szeminárium előtt.

Ha elé ültem az előadáson direkt, de nem mertem ránézni ennyire közelről (gyerekes vagyok, tudom..), de kifelé menet hallottam, mintha valami olyat mondana az egyik haverjáak hogy neki az ilyen hosszú hajú lányok tetszenek. (Elég hosszú a hajam, amit kicsit dobáltam óra közben, hátha...) De lehet, ezt nem rám értette.


Ő sosem néz rám a szemináriumon, észre sem vesz. Mit csinálhatnék szerintetek? Nem ilyen alfahím típus, egy hétköznapi, kedves és intelligens srác. Én sem vagyok cicababa, de csúnya sem.


2017. szept. 18. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha elé ültem = MA elé ültem
2017. szept. 18. 19:00
 2/6 anonim ***** válasza:

step1) Jelold be facen. (Ez alap, egy szeminariumra jartok es manapsag ha az utcan elmesz valaki mellett, azt az emberek mar beszoktak jelolni.)


step2) Kerdezz tole valamit az egyik anyaggal kapcsolatban. Ne jegyzetet kerj tole, hanem segitseget. A baratnoid nem ertik es hatha o.


Ha tetszel neki, akkor is felajanlja a segitseget, ha nulla koze van a temahoz.


step3) Innen azert mar nem nehez.

2017. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze a bátorságod és legközelebb ülj mellé egy perccel óra kezdés előtt egy kedves mosolyt villantva és egy jól irányzott: "szia, szabad ez a hely? Hogy vagy ma? kérdéssel. Válaszolni vagy kínos csendbe fulladó beszélgetésre már nem lesz idő remélhetőleg, de adtál egy elég egyértelmű jelet, neki meg lesz ideje legközelebb viszonozni, ha meg mégsem akkor sem történik semmi. :)
2017. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Hívd el egy abszolút kiscsoportos és azonnali Nemináriumra. :D
2017. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azóta ráírtam fb-n, a diákszervezet miatt, amiben benne vagyok, mindeg, elég semleges lett, azt megbeszéltük, de nem írt azóta meg semmi. Jó, persze, lehet nem akar nyomulni.


Szerintetek írjak rá még további semleges indokokkal? Illetve próbáljak személyesen rámosolyogni és/vagy nézni őt? Vagy ez már nagyon szánalmas lenne?


Vagy ha nem keres ezek után, akkor akár fel is adhatom, mert nem érdeklem?

2017. szept. 20. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy mindenképp ki kell mutatnod, hogy tetszik neked, ha teljesen semlegesen írsz, abból semmi sem esik le neki... Szóval mosolyogj, kérj segítséget, ülj mellé, stb.
2017. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!