Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor nem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor nem szabad megkérdezni mivel foglalkozik egy férfi, mert azt fogja gondolni, hogy a fizetésére vagyunk kíváncsiak?

Figyelt kérdés
Én ezt alap dolognak gondolnám, hogy megkérdezzük, hogy mit csinál a másik nap mint nap, mi az érdeklődési köre, esetleg mik a tervei a jövőben. Én ezt mindig olyan dolognak gondoltam, amivel kicsit jobban megismerjük a másik személyiségét is, de ahogy ezen az oldalon látom, ezt sokan már aranyásásnak veszik...
2017. okt. 7. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Hát akinek ez volt az első kérdése azzal nem tudtam sokáig eljutni sohasem. Tipikus gold digger belépő kérdés.
2017. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Lesz-rom, mit gondol, engem érdekel, milyen emberrel töltöm együtt az időmet :D


Ha valaki ebből azt vonja le, hogy gold digger vagyok, oké.

2017. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
En leszarom, mit gondolnak, ha egy ilyen alap kerdes miatt golddiggernek nez valaki, plane, hogy kosz nem szorulok ra mas penzecskejere, akkor az mehet amerre akar :DDD Most komolyan, dedos szint ezen kiakadni.
2017. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

En mar lattam olyanokat,h velem akarja eltartatni magat vagy diak es nem tudna osszekoltozni velem. Ezt akarom megelozni,h megkerdezem ,mit dolgozik. Ugyanis a munkanelkuliek is kiesnek. En is beszelek a munkamrol az illetonek.

Aki ezt aranyasasnak gondolja,o se kerdezze meg a lanytol,mit dolgozik. Utana meg szepen vallalja,h neki kell eltartania.

N

2017. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem baj, ha ezek a fehérjehalmazok tíz perc után lelépnek. Úgyhogy kérdezz rá nyugodtan! Te se akarsz olyantól semmit, aki így gondolkodik a nőkről.

Az ilyenekkel teljesen felesleges időpazarlás foglalkozni. Legfeljebb más ártatlan kérdésből szűri le a következtetést, hogy csak arra vagy kíváncsi, milyen életszínvonalon él, és mennyit keres.

Akkor most ott ülsz és nézel, mert ha megkérdezed, hogy mi a kedvenc kajája, mit szeret csinálni szabadidejében vagy van-e háziállata, akkor is azt fogja gondolni, hogy csak arra vagy kíváncsi, mire mennyit költ.

2017. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem például az is elég gyanús, hogyha magától egyáltalán nem hozza fel, hogy mivel foglalkozik. Én azokat az embereket szerettem mindig, akik meg voltak elégedve a munkájukkal, fontos ez számukra és szeretik csinálni. Nem a pénz miatt érdekel, hogy mit csinál, hanem mert szerintem sokat elmond egy emberről.
2017. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvető része az ismerkedésnek, hogy az ember megtudja a másik foglalkozását. Nyilván nem az első kérdésként kell elhangozzon, hogy: "Szia! X.Y. vagyok, te mivel foglalkozol?" Ez így elég furán jönne ki. De hmeg akarod ismerni a másikat, előbb utóbb meg kell tudjátok egymás foglalkozását, ezzel semmi gond nincs. Lehet hogy van olyan lány, akinél ez az "aranyásás" része, de nem szabad ebből kiindulni ismerkedéskor. Ha golddigger lenne, az sok minden másból úgyis hamarosan kiderül...
2017. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Én, mindig menekültem azoktól, akik egy randit, ismerkedést, kihallgatásként kezelnek. Nyakamba zúdít egy csomó kérdést, szó nélkül lelépek.
2017. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy kihallgatásként kezelnek? xD Egy ismerkedés kérdésekből és válaszokból áll. Azért kérdez valaki, hogy megismerjen. Nem azért, hogy "kihallgasson" :D
2017. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, nemrég megismerkedtem valakivel, és az ő 2. kérdése az volt, hogy mit dolgozok. Én egyáltalán nem éreztem kínosnak ezt a kérdést, természetesen engem is érdekelt, hogy ő mivel foglalkozik. Nem hiszem, hogy egy szimpla kérdésből a férfiaknak ilyen következtetéseket kellene levonni, hogy a nőt biztos csak a pénz érdekli. Ez is olyan dolog, ami hozzátartozik az emberhez, és ha érdeklődöm valaki iránt, akkor nekem ez természetes, hogy a munka téma is felvetődik akár az ő, akár az én részemről. Fura is lenne, ha mondjuk 2 hónapja ismerkedek vkivel, és azt sem tudom róla, h mit csinál napközben :D
2017. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!