Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fritz Roland kérdése:

Mennyire gyakori az, hogy együtt maradnak azok, akik még csak egymással voltak együtt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most elsősorban olyasmire, hogy nem tör-e ki az egyik félből egy bizonyos idő után az-az az érzés, hogy nem élte még ki magát eléggé?

2017. okt. 10. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés megbízható adatok híján megválaszolhatatlan.
2017. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha már most megfordult a fejedben akkor ott bajok vannak.

21L

2017. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondott már ilyeneket a barátnőm, hogy érdekelné milyen mással stb.. Csak kérdés, hogy meg is tenné-e
2017. okt. 10. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerült benne és ezt fel is vállalta, akkor igen, megtenné..
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Minimális az esélye, hogy együtt maradtok. Nem is feltétlenül a szex vagy kíváncsiság miatt. Csupán az első kapcsolatok nagyon nagy többségében nem maradnak együtt, ami azért éthető.
2017. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyanebben a szituban voltam, tudta is a párom, hogy bennem ezek felmerültek, mert tényleg mindent megbeszéltünk őszintén egymással, de... Lett volna rá lehetőségem sokszor, hogy tovább vigyem a dolgokat, ráadásul jó ideig távkapcsolatban is voltunk, tehát nagy valószínűséggel meg se tudta volna párom, mégse vitt rá a lélek, nem történt senkivel se több. Volt sokszor, hogy a gondolattal eljátszottam, de megtenni nem tudtam, és én ezt a szerelemnek tudom be.


Visszatérve a te kérdésedre nem tudom, mennyire gyakori, hogy ez így innentől holtomiglan holtodiglan tartható. A legjárhatóbb útnak talán azt látnám (bár ezért biztos meg fognak kövezni páran), ha esetleg tartanátok 1 hónap szünetet mondjuk, vagy csak nyitottá tennétek a kapcsolatotokat.

2017. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az en szuleim 2 ev mulva unneplik az 50. hazassagi evfordulojukat es mindkettonek a masik volt az elso es egyetlen ember az eleteben


en csak ezt az egy peldat ismerem es latom hogy mukodhet, de en biztos nem lennek ra kepes mert kivancsi tipus vagyok ;D


beszeltem anyuval sokszor errol, azt mondja talan 1x vagy 2x futott at az agyan hogy milyen lenne massal de ez meg fiatal koraban volt, mostmar eszebe nem lenne felre lepni


ha a baratnodnek csak atfut a gondolat az agyan egy dolog, de ha hangot is ad neki es tobbszor is felhozza a temat, akkor annak nem tudok hosszu jovot josolni :(

2017. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hmmke válasza:

En sok lannyal voltam, jelenlegi baratnommel 5 ev utan derult ki, hogy lehet mas lanyok is...erdekeltek


Jelenleg relativ nyitott kapcsolatban vagyunk, es jobb, mint valaha..

2017. okt. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerk olyat hogy 55 éves házasok, egymásnak elsők és utolsők voltak.

Unkahúgon 7 éve jár egy sráccal, elsők voltak egymásnak.

Ismerek olyat aki hetente mással dug.

Abszulút egyénfüggő.

2017. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!