Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy közös barátunktòl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közös barátunktòl kéri el a telefonszámomat, akkor lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Ha egy srác, ahelyett, hogy tőlem kérné el a számom - ùgy, hogy előtte 10 perccel irtunk egymásnak, és ő leìrta nekem az ő számát - az egyik közös barátunktól kéri el az én számomat, jelentheti azt, hogy bejövök neki?

Talán mivel érez irántam valamit, ezért szégyelte volna direkt elkérni tőlem, nem? (Én legalábbis biztos ìgy éreznék fordìtott esetben.) 20/L - 23/F



2017. okt. 18. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy féénkségől, lehet, csak meg akart lepni egy hívással.
2017. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül én hìvtam, mert meg kellett beszélnünk valamit. Ő viszont már előtte elkérte a számom.
2017. okt. 18. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, bár itt nem ez a lényeg, hanem hogy beszélgettek.

Volt már olyan, hogy az én számomat is megszerezte valaki egy haveromtól, és mégsem jöttem be neki, nem akart semmit. Próbálj a beszélgetésekből, reakciókból kiindulni.

2017. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!