Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért durva, hogy csajozásra/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért durva, hogy csajozásra/pasizásra üzleteket lehet építeni nem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenre ami ösztönös.
2017. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha van kereslet akkor van kínálat is. Ha van kereslet társkeresésben való segítségre lesz kínálat is.
2017. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Manapság minden üzlet és mindenre épül üzlet. Ez a "szép" kapitalizmus, bár én olyannak látom, mint "Az ember tragédiájában" a 11.színt, Madách zseniálisan megfogta azt a kort ami a jelent is áthatja.
2017. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nézegetek most ilyen videót ez pl csajoknak szól,de nekem bármilyen duma mellett is csak úgy tűnik,mint ha árú lenne mind két nem.
2017. okt. 18. 20:48
 5/18 A kérdező kommentje:

VIII.Edgar Vinegar


"Az ember tragédiájában" a 11.színt" na elolvastam ezt a részletet és tényleg durva.

2017. okt. 18. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Társkeresésre még haggyám, mert vannak itt emberek szép számmal akiknek kell egy kis segítség ahhoz,hogy egymásra találjanak. De a sok tvjós.... na az már vicces,hogy milyen jól keresnek és nagy tv csatornák,helyt adnak nekik!
2017. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5


Messze az egyik legjobb könyv, olyan éleslátással ami máig aktuális. Madách egy zseni. Ha lenne megint "Nagy könyv" szavazás, én erre a könyvre szavaznék.

2017. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 20:58


Mondjuk jó ideje én sem találom már akit keresek,meg félénk is vagyok de én biztos nem fizetek ezekért.

2017. okt. 18. 21:02
 9/18 A kérdező kommentje:

VIII.Edgar Vinegar


Meg is kerestem a művet

2017. okt. 18. 21:03
 10/18 anonim ***** válasza:
Az evésre, ivásra, hajvágásra, kozmetikára, szexre, nyaralásra, utazásra, autózásra, szórakozásra, kommunikációra .... Pénzért dolgozol amit szükségleteid kielégítésére fordítasz. Amennyiben nem tetszik, hogy pl. egy társkereső oldal fizetős, rajta készíts é üzemeltess egyet ingyenesen. Amennyioben az nem tetszik, hogy az óvszer pénzbe kerül, gründolj egy óvszer gyárat és osztogassd a termékeidet ingyenesen. Semmi nincs ingyen, amiért más dolgozik.
2017. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!