Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön vagy nem ha egy férfinak ilyen képességei, tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Sasszemem van, nagyon messzire is ellátok szabad szemmel. Igen jó a memóriám, több évvel korábbi dolgokat is pontosan vissza tudok idézni, konkrét filmeknek tudom a szövegét fejből. A rejtvények sosem fognak ki rajtam, logikai, stratégiai játékokat profi szinten űzöm. Baromi szívós vagyok, rengeteget tudok futni, úgy hogy nem fáradok el. Temérdek mennyiséget eszem, mindenféle jó ételeket, de egyáltalán nem hízom tőle, fitt vagyok, sportosan vékony. Sosem idegeskedem, semmivel nem lehet kihozni a sodromból. Nem vagyok haragtartó és soha nem akarok rosszat senkinek, annak örülök, ha jól érzik magukat körülöttem. Az érmének azonban két oldala van. Nem mindig könnyű engem elviselni, mert sok hülyeségem van, például ha nagyon belemerülök valamibe, akkor teljesen elfeledkezem a külvilágról, mindent kizárok és csak azzal foglalkozom, van hogy napokig, hetekig felszívódom és nem mozdulok ki sehova. Túlságosan szókimondó vagyok, így akaratom ellenére néha megsértek ezzel másokat.
2017. okt. 22. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Eagle Eye Cherry :D
2017. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

LOL.


Hány éves vagy Batman?


Én olyan 8-9 éves lehettem, amikor ilyen Rambo-Batman-Chuck Norris leszármazottnak gondoltam magam, aki a félelmetes fizikai és szellemi képességei mellett egyetlen hibával rendelkezik, hogy túl kemény, magányos hős típus.


Aztán felnőttem...

2017. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez mind szó szerint igaz, amit leírtam. 26 vagyok, bár ha épp nincs borostám ,sokszor 18-nak néznek.
2017. okt. 22. 10:03
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

A szerinted jó képességek (messzire látsz, sokat eszel stb.) abszolút semleges dolgok, viszont a rossz tulajdonságaid (elviselhetetlen vagy, lelépsz szó nélkül) számomra kizáró okok. Semmi szükségem nem lenne egy ilyen öntörvényű, egoista, másokkal nem törődő párra.

23/N

2017. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt még bátran felvésheted az önjellemzésedbe, hogy unalmasan modoros vagy.
2017. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó pasi lennél a világon, akkor se. Ilyen emberrel nem is lehet kapcsolatot kialakítani, mert a saját kis irritáló baromságai mindig fontosabbak lesznek. Kit érdekel milyen messzire lát el, ha hetekig nem lehet vele kommunikálni mert ő most a rövidcsőrű hangyászsünök életét tanulmányozza és teljesen belemrül...
2017. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A rövidcsőrű hangyászsünök életét már áttanulmányoztam, úgyhogy nem kell tartanod tőlem, most már csak a fátyolfarkú özvegypintyekkel foglalkozom.
2017. okt. 22. 10:31
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy gyerekképű zseniről van szó, aki társas kapcsolatokra szinte képtelen? Kösz, nem jössz be.
2017. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, végem!


Mi lesz velem, éhen fogok halni.

-3-as szemüveget hordok, nincs sasszemem, sosem futottam még többet egy félmaratonnál, néha ideges vagyok, a bugyuta logikai fejtörőkkel nem szoktam foglalkozni, előfordul, hogy haragszom valakire, ahogy az is, hogy ideges vagyok.



Jah, nem, bocs mégsem, vannak ismerőseim, jó munkám, és még senkinek nem volt gondja azzal, hogy a XXI. században nem látom meg 10 kilométerről a csökött ormányú törpemamutot.

2017. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:D :D
2017. okt. 22. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!