Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik nézik a Trónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nézik a Trónok Harcát, nektek mi a véleményetek Bronnról?

Figyelt kérdés

Személyiségre és stílusra kiköpött olyan, mintha én lennék. Annyi a különbség, hogy én jobban nézek ki és csak 25 éves vagyok.


Aki netán nem ismerné a sorozatot, de érdekli a karakter, itt találhat róla bővebb jellemzést:


[link]



2017. okt. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas figura. De eléggé pénzhajhász. A nők, ha jól rémlik nem nagyon izgatták a sorozatban.
2017. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul rémlik, első, folyton prostizik, ha éppen nem a pénz után megy :D Klasszikus zsoldos. De ami szimpatikus és jópofa egy sorozatban, a való életben valószínűleg ijesztő lenne és elriasztana- Dr. House vagy Barney Stinson is nagy arcok, a való életben mégis nagy ívben elkerülném mindkettőt.
2017. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

erősen kétlem hogy kiköpött olyan lennél, esetleg csak SZERETNÉL olyan lenni

ő pl. biztos nem tenne fel egy ilyen kérdést sem

2017. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút kedvenc, szimpatikus, okos, önző, szerintem jóképű is.


A legvonzóbb karakter a sorozatban mind külsőleg, mind belsőleg.

2017. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van a pasinak egy sármja, még ha nem is az a klasszik szépfiú (nekem mondjuk azok eleve ritkábban jönnek be, túl cukikák. Nem azt mondom, hogy Havas Jon csúnya, de túl jófiú, inkább Khal Drogo :D ). Bronnak tetszik a humora, a stílusa, de a való életben riasztana, hogy ku.vázik, és hogy mindig arra fordul, amerre süt a nap (ami zsoldosként érthető,de most pasiként nézzük ugye).
2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!