Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy lányt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy lányt és nem értem a helyzetet. Lányok/nők tudnátok segíteni az értelmezésben?

Figyelt kérdés

Van az irodában egy lány, aki tetszik nekem. Összefutottunk egy hétfői nap: amikor meglátott odajött hozzám és beszélgettünk. Megkérdeztem, hogy tudja-e mi az a túró rudi (külföldi)? Azt mondta hogy nem. Elhívtam az automatához, hogy megmutassam neki. Nem tudott jönni mert meetingje volt 3 perc múlva. Azt mondta majd később. Másnap írtam neki, hogy van-e kedve. Azt mondta, hogy nem tud jönni, mert nagyon elfoglalt, próbáljuk meg holnap. Megnéztem a naptárát és tényleg nagyon elfoglalt volt. Mondtam neki, hogy elhalaszthatjuk mert látom, hogy egész héten elfoglalt nagyon (lehet hogy ez hülyeség volt). Vártam egy hetet, majd írtam neki ebéd után. Azt mondta csak most jött vissza egy hosszú ebédről, talán délután. Megkérdeztem délután is és azt mondta, hogy nagyon elfoglalt időszaka van sajnos nem tud jönni. Erre annyit mondtam, hogy írjon ha valamikor van kedve. Azt gondoltam, hogy nincs benne a dologban, viszont kaptam egy értesítést, hogy skypeon hozzáadott a kapcsolataihoz. Úgy alakult, hogy nem sokkal később arra kellett mennem amerre ő ül. Amikor végigmentem azon a részen láttam, hogy engem bámul végig és elég feltűnően. A monitorjai ellentétes irányban voltak velem, ő viszont hátat fordított nekik és engem nézett. Igazából nem mondtam ki hogy randira hívnám és az első meghívás előtt beszéltünk már párszor, biztos gyanítja, hogy mi a helyzet.


Sajnos nem tudom eldönteni, hogy érdekli-e a dolog, vagy nem akar/mer elutasítani világosan. Nem hazudott abban, hogy elfoglalt, mert az elmúlt 3-4 hétben tényleg nagyon elfoglalt volt A másik oldalról viszont ha nagyon akar akkor igent mondott volna. De ott van a skype-os dolog is, nagyon nem akar semerre billenni a mérleg nyelve. Még egyszer nem akarok írni neki, mert az már nagyon sok/nyomulás lenne.


Mi a véleményetek, mit gondolhat? Köszi: 24/F



2017. okt. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit.
2017. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Skypon írj neki valamit. Utolsó próbálkozás aztán hagyd. Nem hinném hogy nem akarna, én pl direkt megvárom hogy kitartó-e a pasi, aztán elkezd érdekelni. Addig nem, mert mindenkinek ugyanezt leadja.
2017. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő se tudja mit akarsz. Ha engem egy kollégám elhívna, hogy együnk egy túrórudit azt nem gondolnám randinak.
2017. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A skypeos dolog reménykeltő, de azért ne éld bele magad. Lehet tényleg ennyire elfoglalt.
2017. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Az automatához túrórudizni nem megy el veled? Nem érdekled.

Te meg olyan nyomulós, töketlen ember vagy, no offense. Most az automatához hívogatod heteken keresztül? Simán odamehetnél egyedül, veszel neki egy sz-ros túrórudit és odaviszed az asztalához :D

Nekem a f-szom tele lenne (nem állítom, hogy neki tele van, csak mondom) egy olyan taggal, aki az automatáig való meghíváson ennyit agyal.

2017. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez most komoly?!!! 😀 ekkora baromsàgot,nem csoda hogy nem vesz komolyan..nekem ez kiàbràndító lenne,szerintem hülyének néz téged és meg is értem! Nyamvadt túrórudi?!😁
2017. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőnek ajànlom hogy olvassàk el újra a kérdést.
2017. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a túrórudin van a hangsúly, Az csak megmaradt az első beszélgetésből a fejemben :D . De értékelem mindenki válaszát, megy a lájk.
2017. okt. 22. 21:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Kettes: nem ellentmondás amit írsz? Azt mondod egyszer írjak neki max és hagyjam, de te pl szereted ha sokszor írnak, mert akkor tudod h akarnak valamit :D .
2017. okt. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!