Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs néha nagyon elegetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs néha nagyon elegetek a randizásból?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és kezdek lemondani arról, hogy valaha is normális kapcsolatom lesz. 18 éves korom óta randizom, és eddig két se veled-se nélküled kapcsolatot sikerült összehoznom, és egy csomó-csomó randit. Nem túlzok ha azt mondom azt utóbbi pár évben minimum 40-50 férfival találkoztam. (Nem feküdtem le velük, egész életemben 3 pasival voltam, mielőtt még valaki elkezdené mondogatni, hogy mekkora k.rv.a vagyok.) Ennek ellenére soha nem lesz az egészből semmi. A legtöbb férfi valahogy semmit vonzalmat, érzelmet nem vált ki belőlem, így pár randi után kifullad a dolog. Aztán kezdődik az egész elölről, és ebbe én már belefáradtam. Már szinte csak muszájból járok randizni, hogy megnyugtassam magam, hogy teszek valamit az ügy érdekében, de már nem hiszek benne igazából. Én csinálok valamit rosszul? Másnak szinte minden második randijából kapcsolat lesz, nekem meg 50-ből egy se? Van még valaki így ezzel? Ti nem akarjátok néha feladni?
2017. okt. 22. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vonzanak a férfiak, nem lesz kapcsolatod.
2017. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Hogy csak a kérdésre válaszoljak, nem.

Minden szombat kb randinap a párommal, még így, 5 év után is :) Nagyon élvezem

2017. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
De, nekem is elegem lett, csak én a másik oldalt képviselem. Én le is álltam vele, te is jobban járnál, mint az ilyen se veled, se nélküled szarokkal, ha megint összejönne egy kapcsolat.
2017. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1 randim volt összesen életemben 24f ugyhogy nem unom :)
2017. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Csak nekem fura ez, hogy egyesek olyan gyakran randiznak, mintha alsóneműt váltanának? Miért kell erőltetni ezt? Magadban nem tudsz teljes életet élni, olyan ember lenni? 😬
2017. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen független típus vagy és jobban élvezed a változatosságot, minthogy egy ember mellett leragadj. Valószínűleg unalmas is lenne neked. Talán csak tarsadalmi nyomás miatt erőlködsz, hogy legyen kapcsolatod, de szíved mélyén nem vágysz rá.
2017. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek párkapcsolat. Ha eddig megvoltál egyedül, miért ne lennél meg ezután is?
2017. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki te hívod randira ezeket a férfiakat vagy ők téged? Mert nem mindegy, ha te erőlködsz ennyit, akkor várd meg míg téged hív valaki...
2017. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Néha?


Tavaly év végén volt 2-3 nagyon gáz randim pár elsőre normálisan tűnő nővel, azóta nincs elegem.


Abbahagytam a randizást teljesen.

2017. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 ez jogos... nem mindegy, hogy ő akar elmenni és megismerni az illetőt, vagy csak nagy kegyesen belemegy
2017. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!