Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vegyem komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány, elhívtam randira (nem ez lenne az első randink, csak most sok ideig nem tudtunk találkozni). Már a második hét ez, hogy nem tudunk találkozni, mert én alig érek rá, meg elvileg ő sem. Sajnos megint azt válaszolta, hogy ez a hét totál off. Amúgy valóban elfoglalt meg minden, de szerintetek komlyan érdeklődik, ha nem tud már 2 hete egy pár órányi időt szakítani?

(jó mondjuk múlt héten tudott volna, csak az pont nekem nem lett volna jó).

Meg elgondolkoztat, hogy ha randira nem tudunk találkozni, akkor mi lenne, ha együttlennénk...


2017. okt. 23. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, csak talonban tart, én nem venném komolyan.
2017. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer valaki tetszik nekem,es akarok valamit tole ugy is szakitok ra idot hogy talalkozzunk.Tobbet ne hivd,vard ki hogy o hivjon,es ha hiv akkor csak erdekled.
2017. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet eldönteni. Mit mond, hogy miért nem tud veled találkozni? Ki is fejti, hogy miért olyan elfoglalt?


Most lehet mondani a negatívat, hogy csak h..lyít téged.

De ugyanakkor meg, miért kételkedsz a szavában? Miért akarod bebeszélni magadnak, hogy hazudik?


Na látod, ezért nem lehet ezt így eldönteni!

2017. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ír indokot, amit el is hiszek, nincs vele baj. Inkább az zavar, hogy ha tényleg fontos lennék, akkor valahogy meg próbálná megoldani, mint ahogy én is megoldanám. Amúgy meg normálisan szoktunk beszélgetni, tehát nem tűnik úgy, hogy nem érdeklem, lehet csak túl türelmetlen vagyok.

Na mindenesetre azt teszem, amit a második válaszoló írt, kíváncsi vagyok ő feldobja-e a találkozót vagy sem, mert én már 2-3x elhívtam...azért hülyét se csinálok magamból...

2017. okt. 23. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Megvárnám ezt a hetet és újra megkérdezném. Majd újra és újra. Egyáltalán nem csinálsz emiatt hülyét magadból. Ha nincs ahhoz gerince, hogy megmondja, ne haragudj de nem akarok tőled semmit, akkor tudjon rá.


Nem könnyű kiigazodni a lányok gondolkodásán. Az a baj, hogy lehet még ha akarna is, ő nem fog kezdeményezni, és így ugrik az egész.

2017. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de basszus azért nekem is kell valami visszajelzés arról, hogy van értelme, amit csinálok, én is érző lény vagyok. Megpróbálom még, de szerintem az egy normális reakció, ha ezek után visszahúzódok és megpróbálom megtudni az igazi szándékait, azaz keres-e engem vagy sem. Sajnos ebben makacs vagyok és tudom, hogy volt, hogy emiatt ugrott a kapcsolatom, de ennyit azért rakjon már bele ő is. (egyébként hátulról tudom, hogy valószínűleg tetszem neki, csak akkor tegyen is érte, hogy legyen belőle valami, én már megtettem a lépéseket..)
2017. okt. 23. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze vannak elveik az embereknek. Ha te ezt elvárod, a te dolgod, de biztos, hogy sok-sok csalódás fog még érni emiatt.


Azért szurkolunk! :) Esetleg ha eszedben lesz még ez a kérdés, beírhatod, hogy alakult. ;)

2017. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"én is érző lény vagyok"


Sokszor a nők ezt figyelmen kívül hagyják. Az már más téma, hogy jobb úgy alakul és az ember össze sem jön olyannal.

2017. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, majd írok! :)


Amúgy meg ez nem azért van, mert túl önérzetes vagyok vagy akármi, hanem azért mert szerintem egy kapcsolat kétoldalú, és látnom kell, hogy ő is gondolja annyira komolyan, hogy keres. Lehet, hogy emiatt elúszik a dolog és otthon ül, és sóvárogja várja, hogy írjak (bár nem hinném), de legyen már annyi benne, hogy látja a szándékaim, én egyértelműsítettem, akkor nyisson ő is felém és rakjon bele annyi energiát, amiből tudom, hogy van értelme az egésznek. Vagy nem értem az ilyen lányok gondolkodását..oké, hogy a férfinak kell nyitni, de azért ennyire már ne kéressük magunkat!!

2017. okt. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!