Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szombaton randiztam egy sráccal. Álomrandi volt a javából, 170 km-ről jött, nagyon jól éreztük magunkat egymással. Kirándultunk, nevetgéltünk, meghívott vacsizni, kéz a kézben sétáltunk, megölelt, kaptam puszit is, de nem volt ezen kívül semmi több. Ahogy hazaért egyből írt, mennyire lenyűgöztem, milyen jól érezte magát, majd megkérdezte, ma van-e kedvem randizni ismét Vele. Wellnessezni hívott a közeli fürdőbe, igent mondtam rá. Tegnap egész nap nekem is neki is programunk volt, de írogatott, kérdezgetett, épp mit csinálok, mindenre kíváncsi volt.

Este azt mondta, hogy jön ma, de még beszéljük már meg, mert a szüleit kell kivinni a temetőbe délelőtt, utána megbeszéljük, mikor tali és jön. Másnap 9-kor rákérdeztem, tud-e valami konkrétumot, de ugyanaz volt a válasz, hogy megbeszéli, és ír. 11-kor ismét ráírtam, hogy mi a helyzet, hogy készüljek. Megírta, hogy már úton vannak, nemsokára hazaérnek, és majd ír, mikor lesz kész. Délben írt, hogy most értek haza, de tegyük már át a programot valamikorra a héten. Meg sem várta erre a válaszom, csak 5 órával később olvasta el. természetesen csak annyit írtam, hogy ezen nincs mit már megbeszélni, minden jót, szia, de a késői olvasás miatt feltételezem, nem is volt kíváncsi a válaszomra.


Szerintetek ezt miért csinálta?

Ha nem tetszem vagy lelép a randi után vagy megmondja, ha így van (és akkor nem hív randira esetleg), illetve tegnap is egész nap írogatott ugye... ma meg még mindig hintáztatott egy ideig, sőt ha nem állok a sarkamra, talán még utána is megteszi. De miért? (Köszi, ha építő tanácsokat írtok és nem bántotok.)


2017. okt. 23. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak sablonszövegek.és ha valami túl szép ahhoz hogy igaz legyen.....
2017. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy így facebookkal sokkal könnyebb egyszerre több nőnek is csapni a szelet. Nekem is ez volt, hogy álomrandi stb.. Aztán meg kiderült, hogy rajtam kívül volt még b, c és d terv is :D Nem értem, ha nagyon tetszel egy férfinak (ami szerintem érezhető), miért kell mást is fűzni.

Valószínűleg jobban megtetszett neki a c lány... Ki tudja.

Ez annyira kiábrándító... (Bocs ha túl cinikus voltam, de most egy cipőben járunk)

2017. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy, nehogy ezért kérj bocsánatot, sajnos igaz. Ennek a srácnak még facebookja sincs, legalábbis ezt állította. Azzal nincs semmi bajom, ha van több terv is, mert alapon a pasik ilyenek. Nyerjen a jobbik. Sajnos nagyon nagy a választék nekik és emiatt tobzódnak... viszont így felültetni valakit :( legalább úgy csinálta volna, hogy szép csendben eltűnik, és nem áltat :(((
2017. okt. 23. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Várd meg a holnapot. Nem lehet, hogy tényleg a szüleivel, családdal volt és dolga volt, nem volt alkalmas az irogatás és a többi utána?

Még én a helyedben megvátnám mi történik holnap..

de értem az aggodalmad, van realitása, de hátha...


amúgy én is éltem már át ilyesféle fogyó lelkesedést, és én is gondoltam rá, hogy mással is írogat, találkozik...


sosem derült ki, ez az internet világa.

2017. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!