Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedesnel, leszolitasnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesnel, leszolitasnal nem lenyeges a szovegem - jol gondolom?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy ha bejottem egy nonel, akkor az nem a szovegemen mulott, ha meg nem jottem be, akkor mondhattam barmit, elhajtottak. Kommentek?

2017. okt. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod.
2017. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos egy nagyon unfair dolog, de nem lehet belekötni, a világ ilyen. Figyeld csak:


Ha nem jössz be neki és szar a dumád - GTFO

Ha nem jössz be neki és jó a dumád - haver lehetsz, de ezenfelül GTFO

Ha bejössz neki és szar a dumád - kiábrándul

Ha bejössz neki és jó a dumád - na, csak akkor nyertél.

2017. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabbul nem is gondolhatnád.
2017. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát aki úgy jön oda hozzám, hogy "hajjak meg de jo melled van máma megszöktetlek" az lehet akármilyen jó pasi esélytelen. Vagy aki valami nagyon gáz csajozós szöveggel indít. Mondjuk abban egyet értek, hogy vannak ilyen "semleges szövegek", amikor tényleg csak az számít, hogy mennyire jössz be neki. Például az "innál velem egy kávét" és társai. Leszólításnál talán még nincs akkora hatalmas szerepe, de amint elkezdtek beszélgetni már nagyon fontos.
2017. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A halálom mikor elsütök egy vicces megjegyzést és a csaj buta arcot vágva bámul, nem érti
2017. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon nem hol gondolod. Itt ha megkerdezed a csajokat akkor, itt is elhangzik jo par lanytol, hogy a pasim, “mikor megismertem nem is igazan tetszett.”

3 egy lanytol harom fele reakciora szamithatsz, ha megszolitod:


1.) Nem, itt csinalhatsz barmit, lehet nem tetszik a kulsod, nincs olyan hangulatban, a merkur a marsban van ;), szoval akarmi.

2.) Igen, pont jo napja van, vagyik egy kis szeretetre, bejon a kisugarzasod stb. Ebben az esetben egy teljesen atlagos viselkedes is boven eleg.

3.) semleges, te ezzel a lehetoseggel nem szamolsz. Ez azt jelenti, hogy a viselkedesed fogja eldonteni, a lanynal merre fog a libikoka billeni. S ebbol az esetbol sok van.

De hogy kicsit bonyolitsam a kepletet. Igen igazad van. Nem az szamit amit mondasz, hanem ahogy mondod. Ha hatarozottan, intelligens, vicces oldaladat mutatod, meselhetesz te arrol, mennyire szereted a hobbidat/munkadat, akkor szimpatikus leszel. Ha viszont, ugy allsz hozza, hogy o egy hercegno, s te meg egy szurke kiseger vagy, akkor lokheted a szoveget, a csaj tudni fogja, hogy nem vagy oszinte, s nem lesz belole semmi.

2017. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!